Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
0:4
IKP Olimpia Poznań
Kłos Zaniemyśl
2:1
Szturm Junikowo Poznań
Polonia II Środa Wielkopolska
2:0
Phytopharm Klęka
Piast Kobylnica
1:1
Lider Swarzędz
Wielkopolska Komorniki
2:7
Warta Śrem
Avia Kamionki
1:5
Czarni Czerniejewo
Poznańska 13 Poznań
0:6
Canarinhos Skórzewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czerniejewo
1:0
Polonia II Środa Wielkopolska
Kłos Zaniemyśl
1:0
Canarinhos Skórzewo
Warta Śrem
0:3
Avia Kamionki
Lider Swarzędz
3:0
Orkan Jarosławiec
Szturm Junikowo Poznań
4:2
Wielkopolska Komorniki
Phytopharm Klęka
3:1
Piast Kobylnica
Poznańska 13 Poznań
2:2
IKP Olimpia Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
IKP Olimpia Poznań
0:1
Lider Swarzędz
Orkan Jarosławiec
2:1
Phytopharm Klęka
Kłos Zaniemyśl
4:1
Poznańska 13 Poznań
Polonia II Środa Wielkopolska
2:3
Warta Śrem
Piast Kobylnica
1:3
Czarni Czerniejewo
Wielkopolska Komorniki
3:1
Canarinhos Skórzewo
Avia Kamionki
4:1
Szturm Junikowo Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Zaniemyśl
6:2
Wielkopolska Komorniki
Warta Śrem
1:2
Piast Kobylnica
Szturm Junikowo Poznań
1:4
Polonia II Środa Wielkopolska
Czarni Czerniejewo
5:0
Orkan Jarosławiec
Phytopharm Klęka
2:1
IKP Olimpia Poznań
Canarinhos Skórzewo
1:4
Avia Kamionki
Poznańska 13 Poznań
0:3
Lider Swarzędz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
0:3
Warta Śrem
Piast Kobylnica
2:1
Szturm Junikowo Poznań
Lider Swarzędz
1:0
Phytopharm Klęka
IKP Olimpia Poznań
1:3
Czarni Czerniejewo
Polonia II Środa Wielkopolska
1:0
Canarinhos Skórzewo
Wielkopolska Komorniki
0:1
Poznańska 13 Poznań
Avia Kamionki
3:3
Kłos Zaniemyśl
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czerniejewo
3:1
Lider Swarzędz
Szturm Junikowo Poznań
2:3
Orkan Jarosławiec
Kłos Zaniemyśl
4:3
Polonia II Środa Wielkopolska
Warta Śrem
6:1
IKP Olimpia Poznań
Canarinhos Skórzewo
2:1
Piast Kobylnica
Wielkopolska Komorniki
2:6
Avia Kamionki
Poznańska 13 Poznań
1:4
Phytopharm Klęka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
0:3
Canarinhos Skórzewo
Avia Kamionki
6:0
Poznańska 13 Poznań
Lider Swarzędz
1:2
Warta Śrem
IKP Olimpia Poznań
2:0
Szturm Junikowo Poznań
Phytopharm Klęka
2:5
Czarni Czerniejewo
Polonia II Środa Wielkopolska
3:4
Wielkopolska Komorniki
Piast Kobylnica
3:1
Kłos Zaniemyśl
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szturm Junikowo Poznań
0:6
Lider Swarzędz
Kłos Zaniemyśl
1:2
Orkan Jarosławiec
Warta Śrem
4:1
Phytopharm Klęka
Avia Kamionki
3:5
Polonia II Środa Wielkopolska
Canarinhos Skórzewo
1:0
IKP Olimpia Poznań
Wielkopolska Komorniki
0:1
Piast Kobylnica
Poznańska 13 Poznań
1:11
Czarni Czerniejewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
1:0
Wielkopolska Komorniki
Piast Kobylnica
2:0
Avia Kamionki
Lider Swarzędz
6:1
Canarinhos Skórzewo
IKP Olimpia Poznań
3:8
Kłos Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo
8:2
Warta Śrem
Phytopharm Klęka
1:3
Szturm Junikowo Poznań
Polonia II Środa Wielkopolska
1:0
Poznańska 13 Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Zaniemyśl
0:2
Lider Swarzędz
Szturm Junikowo Poznań
0:2
Czarni Czerniejewo
Canarinhos Skórzewo
0:2
Phytopharm Klęka
Polonia II Środa Wielkopolska
4:0
Piast Kobylnica
Wielkopolska Komorniki
0:4
IKP Olimpia Poznań
Avia Kamionki
11:0
Orkan Jarosławiec
Poznańska 13 Poznań
0:6
Warta Śrem
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
1:1
Polonia II Środa Wielkopolska
Czarni Czerniejewo
3:0
Canarinhos Skórzewo
Phytopharm Klęka
0:3
Kłos Zaniemyśl
Warta Śrem
3:0
Szturm Junikowo Poznań
Piast Kobylnica
12:0
Poznańska 13 Poznań
Lider Swarzędz
5:1
Wielkopolska Komorniki
IKP Olimpia Poznań
1:3
Avia Kamionki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Zaniemyśl
1:1
Czarni Czerniejewo
Canarinhos Skórzewo
3:1
Warta Śrem
Polonia II Środa Wielkopolska
7:0
IKP Olimpia Poznań
Piast Kobylnica
4:0
Orkan Jarosławiec
Wielkopolska Komorniki
2:3
Phytopharm Klęka
Avia Kamionki
4:4
Lider Swarzędz
Poznańska 13 Poznań
0:1
Szturm Junikowo Poznań
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
3:0
Poznańska 13 Poznań
Szturm Junikowo Poznań
2:1
Canarinhos Skórzewo
Czarni Czerniejewo
6:1
Wielkopolska Komorniki
Phytopharm Klęka
1:3
Avia Kamionki
Warta Śrem
0:1
Kłos Zaniemyśl
Lider Swarzędz
0:0
Polonia II Środa Wielkopolska
IKP Olimpia Poznań
1:1
Piast Kobylnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szturm Junikowo Poznań
- : -
Kłos Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo
- : -
Avia Kamionki
Phytopharm Klęka
- : -
Polonia II Środa Wielkopolska
Canarinhos Skórzewo
- : -
Poznańska 13 Poznań
Lider Swarzędz
- : -
Piast Kobylnica
IKP Olimpia Poznań
- : -
Orkan Jarosławiec
Warta Śrem
- : -
Wielkopolska Komorniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości