Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS CWZS Bydgoszcz
17:0
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Football Academy Bydgoszcz
0:2
AP Brda Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
0:5
UKS Tęcza Bydgoszcz
Wisełka II Solec Kujawski
1:2
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
LKS Dąbrowa Chełminska
0:14
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
KKP Bydgoszcz
0:2
Gwiazda III Bydgoszcz
SP II Zawisza Bydgoszcz
1:0
Wisła II Strzelce Górne
Gwiazda IV Bydgoszcz
2:6
Juventus Academy Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dąbrowa Chełminska
1:3
UKS Tęcza Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
12:1
Football Academy Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
13:0
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Wisełka II Solec Kujawski
4:0
Wisła II Strzelce Górne
KKP Bydgoszcz
7:1
Juventus Academy Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
0:17
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Gwiazda III Bydgoszcz
9:1
Gwiazda IV Bydgoszcz
SP II Zawisza Bydgoszcz
0:9
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
0:7
Football Academy Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
16:0
AP Brda Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
0:3
LKS Dąbrowa Chełminska
KKP Bydgoszcz
7:4
Gwiazda IV Bydgoszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
0:10
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Gwiazda III Bydgoszcz
4:1
Juventus Academy Bydgoszcz
SP II Zawisza Bydgoszcz
1:1
Wisełka II Solec Kujawski
Wisła II Strzelce Górne
0:8
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
7:0
KKP Bydgoszcz
Wisełka II Solec Kujawski
8:2
AP Brda Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełminska
0:8
Gwiazda III Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
2:5
Juventus Academy Bydgoszcz
SP II Zawisza Bydgoszcz
0:1
Football Academy Bydgoszcz
Wisła II Strzelce Górne
0:10
MUKS CWZS Bydgoszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
4:4
Gwiazda IV Bydgoszcz
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
18:0
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Bydgoszcz
7:2
KKP Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
6:0
SP II Zawisza Bydgoszcz
Wisełka II Solec Kujawski
3:2
LKS Dąbrowa Chełminska
MUKS CWZS Bydgoszcz
4:0
Juventus Academy Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
6:5
Gwiazda III Bydgoszcz
Wisła II Strzelce Górne
2:1
Unia Solec Kujawski
Chemik II Moderator Bydgoszcz
0:10
Gwiazda IV Bydgoszcz
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
7:3
UKS Tęcza Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
7:1
Football Academy Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełminska
2:4
AP Brda Bydgoszcz
Juventus Academy Bydgoszcz
1:4
Wisła II Strzelce Górne
KKP Bydgoszcz
0:4
SP II Zawisza Bydgoszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
9:0
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
0:8
MUKS CWZS Bydgoszcz
Gwiazda III Bydgoszcz
4:2
Wisełka II Solec Kujawski
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
3:3
Gwiazda IV Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
0:9
Wisła II Strzelce Górne
LKS Dąbrowa Chełminska
3:1
KKP Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
4:0
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
Gwiazda III Bydgoszcz
1:4
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
UKS Tęcza Bydgoszcz
3:2
Juventus Academy Bydgoszcz
Football Academy Bydgoszcz
0:6
Wisełka II Solec Kujawski
Unia Solec Kujawski
0:3
Gwiazda IV Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
3:2
SP II Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
1:8
Gwiazda III Bydgoszcz
MUKS CWZS Bydgoszcz
10:0
KKP Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełminska
0:7
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
Wisła II Strzelce Górne
0:5
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Wisełka II Solec Kujawski
1:2
UKS Tęcza Bydgoszcz
Juventus Academy Bydgoszcz
6:1
Football Academy Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
0:3
SP II Zawisza Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
2:3
Gwiazda IV Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
0:16
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
LKS Dąbrowa Chełminska
0:11
MUKS CWZS Bydgoszcz
KKP Bydgoszcz
7:0
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
Gwiazda III Bydgoszcz
3:0
Wisła II Strzelce Górne
Wisełka II Solec Kujawski
3:3
Juventus Academy Bydgoszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
6:1
Football Academy Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
0:3
AP Brda Bydgoszcz
SP II Zawisza Bydgoszcz
0:6
Gwiazda IV Bydgoszcz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventus Academy Bydgoszcz
2:4
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
AP Brda Bydgoszcz
1:4
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
Wisełka II Solec Kujawski
10:0
Chemik II Moderator Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełminska
0:3
Gwiazda IV Bydgoszcz
KKP Bydgoszcz
4:0
Unia Solec Kujawski
UKS Tęcza Bydgoszcz
2:8
MUKS CWZS Bydgoszcz
Gwiazda III Bydgoszcz
8:0
SP II Zawisza Bydgoszcz
Football Academy Bydgoszcz
5:4
Wisła II Strzelce Górne
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
0:0
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
Juventus Academy Bydgoszcz
3:7
AP Brda Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełminska
0:3
Wisła II Strzelce Górne
MUKS CWZS Bydgoszcz
9:2
Gwiazda III Bydgoszcz
KKP Bydgoszcz
10:0
Chemik II Moderator Bydgoszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
6:2
SP II Zawisza Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
0:4
Wisełka II Solec Kujawski
Football Academy Bydgoszcz
1:4
Gwiazda IV Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Juventus Academy Bydgoszcz
0:6
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
AP Brda Bydgoszcz
1:7
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
KKP Bydgoszcz
0:8
Wisełka II Solec Kujawski
Unia Solec Kujawski
9:0
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Gwiazda III Bydgoszcz
0:4
UKS Tęcza Bydgoszcz
SP II Zawisza Bydgoszcz
0:13
MUKS CWZS Bydgoszcz
Football Academy Bydgoszcz
3:0
LKS Dąbrowa Chełminska
Gwiazda IV Bydgoszcz
3:1
Wisła II Strzelce Górne
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS CWZS Bydgoszcz
5:0
Wisełka II Solec Kujawski
Gwiazda IV Bydgoszcz
0:1
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
LKS Dąbrowa Chełminska
0:3
Juventus Academy Bydgoszcz
KKP Bydgoszcz
0:7
AP Brda Bydgoszcz
UKS Tęcza Bydgoszcz
8:0
Wisła II Strzelce Górne
Gwiazda III Bydgoszcz
10:0
Unia Solec Kujawski
SP II Zawisza Bydgoszcz
6:0
Chemik II Moderator Bydgoszcz
Football Academy Bydgoszcz
1:4
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Moderator Bydgoszcz
0:9
Juventus Academy Bydgoszcz
Wisełka II Solec Kujawski
0:6
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
MUKS CWZS Bydgoszcz
24:0
Gwiazda IV Bydgoszcz
KKP Bydgoszcz
0:11
UKS Tęcza Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
1:9
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
AP Brda Bydgoszcz
6:1
Wisła II Strzelce Górne
Gwiazda III Bydgoszcz
6:1
Football Academy Bydgoszcz
SP II Zawisza Bydgoszcz
3:0
LKS Dąbrowa Chełminska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS CWZS Bydgoszcz
2:2
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Gwiazda IV Bydgoszcz
2:1
Wisełka II Solec Kujawski
LKS Dąbrowa Chełminska
0:3
Chemik II Moderator Bydgoszcz
KKP Bydgoszcz
0:5
Wisła II Strzelce Górne
UKS Tęcza Bydgoszcz
6:4
AP Brda Bydgoszcz
Gwiazda III Bydgoszcz
3:6
Wisełka IV Bydgoszcz - Fordon
SP II Zawisza Bydgoszcz
0:4
Juventus Academy Bydgoszcz
Football Academy Bydgoszcz
4:2
Unia Solec Kujawski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości