Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Pauza
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
3:0
Victoria Niemcz
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
11:0
Victoria II Niemcz
SP Zawisza Bydgoszcz
0:6
Wisła Strzelce Górne
BKS Bydgoszcz
- : -
BKS II Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełminska
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
SP II Zawisza Bydgoszcz
3:0
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
- : -
GLKS Osielsko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
Pauza
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
Victoria Niemcz
8:0
Victoria II Niemcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
6:1
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
SP Zawisza Bydgoszcz
1:1
SP II Zawisza Bydgoszcz
Wisła Strzelce Górne
3:0
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
BKS II Bydgoszcz
0:3
Chemik III Moderator Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełminska
- : -
GLKS Osielsko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS II Bydgoszcz
Pauza
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
GLKS Osielsko
Victoria Niemcz
2:1
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
8:0
Victoria II Niemcz
SP Zawisza Bydgoszcz
3:0
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
BKS Bydgoszcz
0:3
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Wisła Strzelce Górne
1:2
SP II Zawisza Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełminska
- : -
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
Pauza
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:1
Victoria II Niemcz
Victoria Niemcz
8:2
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
1:4
LKS Dąbrowa Chełminska
SP Zawisza Bydgoszcz
- : -
BKS II Bydgoszcz
Wisła Strzelce Górne
3:0
BKS Bydgoszcz
SP II Zawisza Bydgoszcz
4:0
Chemik III Moderator Bydgoszcz
GLKS Osielsko
0:2
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
Pauza
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
2:2
SP II Zawisza Bydgoszcz
SP Zawisza Bydgoszcz
2:3
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
BKS Bydgoszcz
1:1
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
Wisła Strzelce Górne
3:2
Victoria Niemcz
BKS II Bydgoszcz
- : -
GLKS Osielsko
Chemik III Moderator Bydgoszcz
1:5
LKS Dąbrowa Chełminska
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
3:2
Victoria II Niemcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria II Niemcz
Pauza
Victoria Niemcz
3:3
BKS Bydgoszcz
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
4:4
Chemik III Moderator Bydgoszcz
SP Zawisza Bydgoszcz
- : -
GLKS Osielsko
Wisła Strzelce Górne
4:0
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
BKS II Bydgoszcz
0:9
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
0:6
Chemik Moderator Bydgoszcz
LKS Dąbrowa Chełminska
4:2
SP II Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SP II Zawisza Bydgoszcz
Pauza
Wisła Strzelce Górne
- : -
BKS II Bydgoszcz
Victoria II Niemcz
- : -
LKS Dąbrowa Chełminska
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
0:10
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Victoria Niemcz
- : -
GLKS Osielsko
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
2:3
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
5:0
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
BKS Bydgoszcz
- : -
SP Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
Pauza
Victoria II Niemcz
- : -
Wisła Strzelce Górne
BKS II Bydgoszcz
- : -
LKS Dąbrowa Chełminska
SP II Zawisza Bydgoszcz
0:5
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Chemik III Moderator Bydgoszcz
- : -
GLKS Osielsko
Victoria Niemcz
3:2
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
SP Zawisza Bydgoszcz
5:2
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
BKS Bydgoszcz
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
Pauza
Wisła Strzelce Górne
- : -
LKS Dąbrowa Chełminska
BKS II Bydgoszcz
- : -
Victoria II Niemcz
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
- : -
SP II Zawisza Bydgoszcz
Victoria Niemcz
- : -
Chemik III Moderator Bydgoszcz
GLKS Osielsko
1:0
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
Chemik Moderator Bydgoszcz
- : -
SP Zawisza Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
0:2
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Strzelce Górne
Pauza
LKS Dąbrowa Chełminska
- : -
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
BKS Bydgoszcz
- : -
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
GLKS Osielsko
- : -
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Osielsko
Pauza
LKS Dąbrowa Chełminska
- : -
BKS Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
- : -
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
Wisła Strzelce Górne
- : -
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Pauza
BKS Bydgoszcz
- : -
Wisełka Bydgoszcz - Fordon
LKS Dąbrowa Chełminska
- : -
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
GLKS Osielsko
- : -
Wisła Strzelce Górne
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Dąbrowa Chełminska
Pauza
SP II Zawisza Bydgoszcz
- : -
BKS Bydgoszcz
GLKS Osielsko
- : -
Victoria II Niemcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SP Zawisza Bydgoszcz
Pauza
BKS Bydgoszcz
- : -
GLKS Osielsko
SP II Zawisza Bydgoszcz
- : -
Victoria II Niemcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Niemcz
Pauza
Victoria II Niemcz
- : -
BKS Bydgoszcz
SP II Zawisza Bydgoszcz
- : -
GLKS Osielsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości