Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Saturn Mielno
Wolny los
Wicher Mierzym
3:0
Fala ABFROST Gąski
Błękitni Gonne Małe
0:3
Głaz Tychowo
MUSTANG KORZYSTNO
1:4
Zefir Wyszewo
Olympic Mieszko Warszkowo
3:0*
Passat Bukowo Morskie
Sokół Lulewice
3:4
Płomień Myślino
Hajka Zegrze Pomorskie
1:8
Bajgiel Będzino
Derby Gwiazdowo
2:5
Darpol Barzowice
Mechanik II Bobolice
3:7
Wrzos Wrzosowo
Derby Karścino
1:2
Pomorzanin Sławoborze
Syrena Grot Rymań
0:3
Resko Karcino
Płomień Pobłocie Wielkie
3:5
Grot Gorawino
Drzewiarz Krosino
0:3*
Pionier 95 Borne Sulinowo
Grom Giżyno
4:4   k. 3 : 4
Santos Kłębowiec
Bytyń Nakielno
2:1
Mirstal Mirosławiec
Błękitni Pomierzyn
1:2
Sokół Suliszewo
Wicher Rąbino
0:1
Redłovia Redło
Grom Świelino
0:3
Hubertus Biały Bór
Płomień Jeżyczki
1:9
Victoria Sianów
KP Drawsko Pomorskie
0:6
Drzewiarz Świerczyna
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
Wolny los
Olympic Mieszko Warszkowo
0:3*
Sława Sławno
Głaz Tychowo
2:0
Victoria Sianów
Grot Gorawino
2:4
Astra Ustronie Morskie
Resko Karcino
2:5
Kotwica II Kołobrzeg
Redłovia Redło
0:3
Olimp Złocieniec
Hubertus Biały Bór
3:0*
Wiekowianka Wiekowo
Sokół Suliszewo
8:3
Spójnia Świdwin
Santos Kłębowiec
0:9
Lech Czaplinek
Bytyń Nakielno
1:5
Korona Człopa
Pionier 95 Borne Sulinowo
0:3
Błonie Barwice
Płomień Myślino
3:3   k. 1 : 3
Saturn Mielno
Bajgiel Będzino
7:1
Mechanik Bobolice
Wrzos Wrzosowo
4:2
Wybrzeże Biesiekierz
Darpol Barzowice
1:1   k. 5 : 6
Darłovia Darłowo
Drzewiarz Świerczyna
3:2
Calisia Kalisz Pomorski
Arkadia Malechowo
2:3
Zefir Wyszewo
Pomorzanin Sławoborze
4:4   k. 4 : 2
Jedność-Ikar Krosino
Wicher Mierzym
0:2
Iskra Białogard
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
1:4
Darłovia Darłowo
Iskra Białogard
0:2
GKS Leśnik Manowo
Kotwica II Kołobrzeg
- : -
Bałtyk Koszalin
Głaz Tychowo
0:3
Pogoń Połczyn Zdrój
Hubertus Biały Bór
1:1   k. 4 : 5
Olimp Złocieniec
Sokół Suliszewo
3:3   k. 8 : 9
Błonie Barwice
Astra Ustronie Morskie
2:2   k. 10 : 11
Gryf Polanów
Bajgiel Będzino
2:5
Olimp Gościno
Wrzos Wrzosowo
0:4
Sokół Karlino
Zefir Wyszewo
4:1
Sława Sławno
Drzewiarz Świerczyna
1:3
MKP Szczecinek
Korona Człopa
0:2
Lech Czaplinek
Pomorzanin Sławoborze
0:5
Orzeł Wałcz
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
- : -
Gryf Polanów
Lech Czaplinek
- : -
Bałtyk Koszalin
Darłovia Darłowo
- : -
Rasel Dygowo
Olimp Złocieniec
- : -
Gwardia Koszalin
Sokół Karlino
- : -
MKP Szczecinek
Zefir Wyszewo
- : -
GKS Leśnik Manowo
Błonie Barwice
- : -
KP Drawsko Pomorskie
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Olimp Gościno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości