Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza
AS Pomorze
3:3
Chojniczanka Chojnice 2006
LZS Bojano
- : -
Gedania Gdańsk
Olimpijczyk Kwakowo
2:0
U-2 Bytów
GryfTczew2006
4:2
Cartusia Kartuzy
Jaguar Gdańsk
2:0
Bałtyk Gdynia
Lechia Gdańsk
1:4
GTS Pruszcz Gdański
Stolem Gniewino
0:3
Arka Gdynia SI
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
Pauza
Gedania Gdańsk
5:0
AS Pomorze
GTS Pruszcz Gdański
0:3
Olimpijczyk Kwakowo
Cartusia Kartuzy
- : -
LZS Bojano
Beniaminek 03 Starogard Gdański
7:0
Stolem Gniewino
Chojniczanka Chojnice 2006
0:0
Jaguar Gdańsk
U-2 Bytów
2:1
GryfTczew2006
Arka Gdynia SI
- : -
Lechia Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem Gniewino
Pauza
Jaguar Gdańsk
7:0
Gedania Gdańsk
Olimpijczyk Kwakowo
9:1
Arka Gdynia SI
Lechia Gdańsk
2:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
GryfTczew2006
2:0
GTS Pruszcz Gdański
Bałtyk Gdynia
2:3
Chojniczanka Chojnice 2006
AS Pomorze
1:2
Cartusia Kartuzy
LZS Bojano
0:1
U-2 Bytów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice 2006
Pauza
Arka Gdynia SI
1:2
GryfTczew2006
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:5
Olimpijczyk Kwakowo
Gedania Gdańsk
1:4
Bałtyk Gdynia
U-2 Bytów
2:1
AS Pomorze
GTS Pruszcz Gdański
1:1
LZS Bojano
Stolem Gniewino
0:9
Lechia Gdańsk
Cartusia Kartuzy
2:0
Jaguar Gdańsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
Pauza
Bałtyk Gdynia
0:1
Cartusia Kartuzy
GryfTczew2006
11:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice 2006
3:2
Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk
5:0
U-2 Bytów
Olimpijczyk Kwakowo
9:0
Stolem Gniewino
AS Pomorze
1:2
GTS Pruszcz Gdański
LZS Bojano
1:6
Arka Gdynia SI
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
Pauza
Arka Gdynia SI
- : -
AS Pomorze
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
LZS Bojano
Lechia Gdańsk
- : -
Olimpijczyk Kwakowo
GTS Pruszcz Gdański
- : -
Jaguar Gdańsk
U-2 Bytów
- : -
Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino
- : -
GryfTczew2006
Cartusia Kartuzy
- : -
Chojniczanka Chojnice 2006
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpijczyk Kwakowo
Pauza
Bałtyk Gdynia
- : -
GTS Pruszcz Gdański
Gedania Gdańsk
- : -
Cartusia Kartuzy
LZS Bojano
- : -
Stolem Gniewino
Chojniczanka Chojnice 2006
- : -
U-2 Bytów
GryfTczew2006
- : -
Lechia Gdańsk
AS Pomorze
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk
- : -
Arka Gdynia SI
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
Pauza
Lechia Gdańsk
- : -
LZS Bojano
GTS Pruszcz Gdański
- : -
Chojniczanka Chojnice 2006
U-2 Bytów
- : -
Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino
- : -
AS Pomorze
Olimpijczyk Kwakowo
- : -
GryfTczew2006
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
Jaguar Gdańsk
Arka Gdynia SI
- : -
Bałtyk Gdynia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GryfTczew2006
Pauza
Bałtyk Gdynia
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
LZS Bojano
- : -
Olimpijczyk Kwakowo
Cartusia Kartuzy
- : -
U-2 Bytów
AS Pomorze
- : -
Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk
- : -
GTS Pruszcz Gdański
Chojniczanka Chojnice 2006
- : -
Arka Gdynia SI
Jaguar Gdańsk
- : -
Stolem Gniewino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
U-2 Bytów
Pauza
Lechia Gdańsk
- : -
Jaguar Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
Chojniczanka Chojnice 2006
GTS Pruszcz Gdański
- : -
Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino
- : -
Bałtyk Gdynia
Olimpijczyk Kwakowo
- : -
AS Pomorze
GryfTczew2006
- : -
LZS Bojano
Arka Gdynia SI
- : -
Gedania Gdańsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bojano
Pauza
Bałtyk Gdynia
- : -
Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
U-2 Bytów
- : -
GTS Pruszcz Gdański
Chojniczanka Chojnice 2006
- : -
Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk
- : -
Olimpijczyk Kwakowo
Cartusia Kartuzy
- : -
Arka Gdynia SI
AS Pomorze
- : -
GryfTczew2006
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Pruszcz Gdański
Pauza
Stolem Gniewino
- : -
Gedania Gdańsk
Olimpijczyk Kwakowo
- : -
Bałtyk Gdynia
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
Cartusia Kartuzy
Lechia Gdańsk
- : -
Chojniczanka Chojnice 2006
LZS Bojano
- : -
AS Pomorze
Arka Gdynia SI
- : -
U-2 Bytów
GryfTczew2006
- : -
Jaguar Gdańsk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Pomorze
Pauza
Bałtyk Gdynia
- : -
GryfTczew2006
GTS Pruszcz Gdański
- : -
Arka Gdynia SI
U-2 Bytów
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk
- : -
LZS Bojano
Cartusia Kartuzy
- : -
Stolem Gniewino
Chojniczanka Chojnice 2006
- : -
Olimpijczyk Kwakowo
Gedania Gdańsk
- : -
Lechia Gdańsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia SI
Pauza
LZS Bojano
- : -
Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino
- : -
U-2 Bytów
Olimpijczyk Kwakowo
- : -
Gedania Gdańsk
GryfTczew2006
- : -
Chojniczanka Chojnice 2006
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
GTS Pruszcz Gdański
Lechia Gdańsk
- : -
Cartusia Kartuzy
AS Pomorze
- : -
Jaguar Gdańsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk
Pauza
Bałtyk Gdynia
- : -
AS Pomorze
GTS Pruszcz Gdański
- : -
Stolem Gniewino
U-2 Bytów
- : -
Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk
- : -
GryfTczew2006
Chojniczanka Chojnice 2006
- : -
LZS Bojano
Cartusia Kartuzy
- : -
Olimpijczyk Kwakowo
Arka Gdynia SI
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości