Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
0:5
Obra 1912 Kościan
Victoria Września
2:3
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
SKP Słupca
0:3
Górnik Konin
PKS Racot
1:1
Olimpia Koło
Rawia Rawag Rawicz
0:0
Grom Wolsztyn
Polonia Kępno
4:0
LKS Ślesin
Victoria Ostrzeszów
4:1
Polonia 1912 Leszno
Piast Kobylin
4:0
Orzeł Mroczeń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
3:3
Dąbroczanka Pępowo
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
2:1
Orzeł Mroczeń
Olimpia Koło
1:3
Piast Kobylin
Obra 1912 Kościan
4:0
PKS Racot
Grom Wolsztyn
3:3
Polonia Kępno
Victoria Września
1:2
Victoria Ostrzeszów
Górnik Konin
1:0
Rawia Rawag Rawicz
Polonia 1912 Leszno
1:1
SKP Słupca
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
5:2
Piast Kobylin
Dąbroczanka Pępowo
5:3
Grom Wolsztyn
SKP Słupca
0:0
Victoria Września
Victoria Ostrzeszów
0:1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
PKS Racot
1:1
LKS Ślesin
Rawia Rawag Rawicz
1:4
Polonia 1912 Leszno
Polonia Kępno
1:3
Górnik Konin
Orzeł Mroczeń
1:3
Olimpia Koło
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
3:2
Piast Kobylin
Obra 1912 Kościan
2:0
Orzeł Mroczeń
Victoria Września
9:0
Rawia Rawag Rawicz
Victoria Ostrzeszów
2:2
SKP Słupca
Górnik Konin
2:1
Dąbroczanka Pępowo
Polonia 1912 Leszno
3:1
Polonia Kępno
Grom Wolsztyn
0:3
PKS Racot
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
4:0
Olimpia Koło
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
0:2
Obra 1912 Kościan
Orzeł Mroczeń
2:1
LKS Ślesin
Dąbroczanka Pępowo
0:3
Polonia 1912 Leszno
SKP Słupca
0:1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
PKS Racot
1:4
Górnik Konin
Rawia Rawag Rawicz
2:4
Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno
1:2
Victoria Września
Piast Kobylin
1:2
Grom Wolsztyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
5:1
Orzeł Mroczeń
LKS Ślesin
6:0
Olimpia Koło
Górnik Konin
1:0
Piast Kobylin
Polonia 1912 Leszno
3:0
PKS Racot
Victoria Września
2:1
Dąbroczanka Pępowo
SKP Słupca
0:1
Rawia Rawag Rawicz
Victoria Ostrzeszów
6:1
Polonia Kępno
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
0:0
Obra 1912 Kościan
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mroczeń
2:3
Górnik Konin
Dąbroczanka Pępowo
2:0
Victoria Ostrzeszów
Olimpia Koło
1:1
Grom Wolsztyn
Obra 1912 Kościan
5:1
LKS Ślesin
PKS Racot
2:1
Victoria Września
Rawia Rawag Rawicz
1:1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Polonia Kępno
0:0
SKP Słupca
Piast Kobylin
2:4
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
2:3
Obra 1912 Kościan
Victoria Września
4:1
Piast Kobylin
SKP Słupca
1:1
Dąbroczanka Pępowo
Victoria Ostrzeszów
1:2
PKS Racot
Górnik Konin
1:0
Olimpia Koło
Rawia Rawag Rawicz
4:0
Polonia Kępno
Polonia 1912 Leszno
8:1
Orzeł Mroczeń
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
1:0
LKS Ślesin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
1:1
Górnik Konin
Dąbroczanka Pępowo
3:2
Rawia Rawag Rawicz
Olimpia Koło
1:3
Polonia 1912 Leszno
LKS Ślesin
2:2
Grom Wolsztyn
PKS Racot
0:4
SKP Słupca
Polonia Kępno
0:1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Orzeł Mroczeń
1:4
Victoria Września
Piast Kobylin
4:3
Victoria Ostrzeszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
1:0
LKS Ślesin
Obra 1912 Kościan
2:2
Polonia 1912 Leszno
Victoria Września
5:1
Olimpia Koło
SKP Słupca
1:0
Piast Kobylin
Victoria Ostrzeszów
6:0
Orzeł Mroczeń
Rawia Rawag Rawicz
2:0
PKS Racot
Polonia Kępno
3:1
Dąbroczanka Pępowo
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
4:0
Grom Wolsztyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
3:0
Polonia 1912 Leszno
Dąbroczanka Pępowo
2:3
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Olimpia Koło
0:1
Victoria Ostrzeszów
Grom Wolsztyn
2:1
Górnik Konin
Obra 1912 Kościan
0:2
Victoria Września
Orzeł Mroczeń
2:2
SKP Słupca
PKS Racot
0:0
Polonia Kępno
Piast Kobylin
4:2
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
3:1
PKS Racot
SKP Słupca
4:0
Olimpia Koło
Victoria Ostrzeszów
0:2
Obra 1912 Kościan
Rawia Rawag Rawicz
2:1
Orzeł Mroczeń
Polonia 1912 Leszno
3:1
Grom Wolsztyn
Polonia Kępno
0:0
Piast Kobylin
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
1:5
Górnik Konin
Victoria Września
0:1
LKS Ślesin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kobylin
0:1
Dąbroczanka Pępowo
Olimpia Koło
1:0
Rawia Rawag Rawicz
Grom Wolsztyn
2:3
Victoria Września
LKS Ślesin
4:2
Victoria Ostrzeszów
Obra 1912 Kościan
2:0
SKP Słupca
Orzeł Mroczeń
1:1
Polonia Kępno
Górnik Konin
1:2
Polonia 1912 Leszno
PKS Racot
1:0
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
3:0
Orzeł Mroczeń
Victoria Września
0:8
Górnik Konin
SKP Słupca
0:1
LKS Ślesin
Victoria Ostrzeszów
4:0
Grom Wolsztyn
PKS Racot
3:0*
Piast Kobylin
Rawia Rawag Rawicz
0:2
Obra 1912 Kościan
Polonia Kępno
2:0
Olimpia Koło
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
4:2
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
2:0
Rawia Rawag Rawicz
Górnik Konin
8:0
Victoria Ostrzeszów
Piast Kobylin
0:2
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Olimpia Koło
1:0
Dąbroczanka Pępowo
Grom Wolsztyn
3:2
SKP Słupca
Obra 1912 Kościan
1:0
Polonia Kępno
Orzeł Mroczeń
1:4
PKS Racot
Polonia 1912 Leszno
0:2
Victoria Września
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
2:3
Rawia Rawag Rawicz
Olimpia Koło
3:1
PKS Racot
LKS Ślesin
1:1
Polonia Kępno
Górnik Konin
2:0
SKP Słupca
Polonia 1912 Leszno
4:0
Victoria Ostrzeszów
Obra 1912 Kościan
3:1
Dąbroczanka Pępowo
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
2:3
Victoria Września
Orzeł Mroczeń
0:2
Piast Kobylin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Racot
1:1
Obra 1912 Kościan
Dąbroczanka Pępowo
0:1
LKS Ślesin
SKP Słupca
0:0
Polonia 1912 Leszno
Victoria Ostrzeszów
0:4
Victoria Września
Rawia Rawag Rawicz
1:4
Górnik Konin
Piast Kobylin
0:2
Olimpia Koło
Orzeł Mroczeń
3:2
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Polonia Kępno
3:0*
Grom Wolsztyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
0:3*
Dąbroczanka Pępowo
Górnik Konin
5:0
Polonia Kępno
Olimpia Koło
1:1
Orzeł Mroczeń
LKS Ślesin
2:0
PKS Racot
Victoria Września
4:2
SKP Słupca
Polonia 1912 Leszno
1:2
Rawia Rawag Rawicz
Piast Kobylin
1:2
Obra 1912 Kościan
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
5:3
Victoria Ostrzeszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Racot
3:0*
Grom Wolsztyn
Dąbroczanka Pępowo
1:3
Górnik Konin
Olimpia Koło
3:1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Orzeł Mroczeń
0:4
Obra 1912 Kościan
SKP Słupca
2:1
Victoria Ostrzeszów
Piast Kobylin
0:2
LKS Ślesin
Rawia Rawag Rawicz
0:1
Victoria Września
Polonia Kępno
1:1
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
2:1
PKS Racot
Grom Wolsztyn
0:3*
Piast Kobylin
LKS Ślesin
1:0
Orzeł Mroczeń
Obra 1912 Kościan
2:0
Olimpia Koło
Victoria Września
5:0
Polonia Kępno
Victoria Ostrzeszów
2:3
Rawia Rawag Rawicz
Polonia 1912 Leszno
6:3
Dąbroczanka Pępowo
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
0:2
SKP Słupca
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mroczeń
3:0*
Grom Wolsztyn
Dąbroczanka Pępowo
0:1
Victoria Września
Olimpia Koło
1:1
LKS Ślesin
Obra 1912 Kościan
2:1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
PKS Racot
0:2
Polonia 1912 Leszno
Rawia Rawag Rawicz
4:1
SKP Słupca
Polonia Kępno
0:3
Victoria Ostrzeszów
Piast Kobylin
0:3
Górnik Konin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
2:1
Obra 1912 Kościan
Victoria Września
11:2
PKS Racot
SKP Słupca
1:0
Polonia Kępno
Victoria Ostrzeszów
2:0
Dąbroczanka Pępowo
Polonia 1912 Leszno
3:1
Piast Kobylin
Grom Wolsztyn
0:3*
Olimpia Koło
Górnik Konin
3:0
Orzeł Mroczeń
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
3:0
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra 1912 Kościan
3:0*
Grom Wolsztyn
Olimpia Koło
0:4
Górnik Konin
LKS Ślesin
5:0
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Dąbroczanka Pępowo
0:4
SKP Słupca
PKS Racot
4:4
Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno
2:2
Rawia Rawag Rawicz
Orzeł Mroczeń
1:2
Polonia 1912 Leszno
Piast Kobylin
2:3
Victoria Września
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
0:3*
LKS Ślesin
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
1:2
Polonia Kępno
SKP Słupca
2:0
PKS Racot
Victoria Ostrzeszów
1:0
Piast Kobylin
Victoria Września
1:0
Orzeł Mroczeń
Górnik Konin
2:3
Obra 1912 Kościan
Rawia Rawag Rawicz
1:3
Dąbroczanka Pępowo
Polonia 1912 Leszno
2:2
Olimpia Koło
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
0:3*
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
LKS Ślesin
2:0
Górnik Konin
Orzeł Mroczeń
3:3
Victoria Ostrzeszów
Dąbroczanka Pępowo
1:0
Polonia Kępno
Olimpia Koło
1:4
Victoria Września
PKS Racot
2:1
Rawia Rawag Rawicz
Piast Kobylin
0:3
SKP Słupca
Polonia 1912 Leszno
0:2
Obra 1912 Kościan
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
3:0*
Grom Wolsztyn
Victoria Ostrzeszów
3:1
Olimpia Koło
Victoria Września
4:1
Obra 1912 Kościan
SKP Słupca
3:2
Orzeł Mroczeń
Rawia Rawag Rawicz
2:1
Piast Kobylin
Polonia 1912 Leszno
1:1
LKS Ślesin
Polonia Kępno
3:0
PKS Racot
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
2:3
Dąbroczanka Pępowo
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
0:3*
Polonia 1912 Leszno
Piast Kobylin
0:5
Polonia Kępno
Olimpia Koło
0:4
SKP Słupca
LKS Ślesin
1:4
Victoria Września
Obra 1912 Kościan
2:0
Victoria Ostrzeszów
Górnik Konin
1:1
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
PKS Racot
2:3
Dąbroczanka Pępowo
Orzeł Mroczeń
1:4
Rawia Rawag Rawicz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
3:0*
Grom Wolsztyn
Victoria Ostrzeszów
1:1
LKS Ślesin
Dąbroczanka Pępowo
1:1
Piast Kobylin
SKP Słupca
0:1
Obra 1912 Kościan
Rawia Rawag Rawicz
4:1
Olimpia Koło
Polonia 1912 Leszno
1:2
Górnik Konin
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
3:2
PKS Racot
Polonia Kępno
2:1
Orzeł Mroczeń
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
0:4
Polonia Kępno
LKS Ślesin
1:1
SKP Słupca
Obra 1912 Kościan
2:1
Rawia Rawag Rawicz
Grom Wolsztyn
0:3*
Victoria Ostrzeszów
Górnik Konin
2:1
Victoria Września
Orzeł Mroczeń
1:4
Dąbroczanka Pępowo
Piast Kobylin
1:3
PKS Racot
Polonia 1912 Leszno
0:3
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbroczanka Pępowo
2:3
Olimpia Koło
Victoria Września
3:3
Polonia 1912 Leszno
SKP Słupca
3:0*
Grom Wolsztyn
Victoria Ostrzeszów
2:3
Górnik Konin
PKS Racot
3:0*
Orzeł Mroczeń
Rawia Rawag Rawicz
1:1
LKS Ślesin
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
2:3
Piast Kobylin
Polonia Kępno
3:2
Obra 1912 Kościan
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości