Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Osiczanka Osice
4:2
KP Starogard Gdański
Orzeł Subkowy
8:2
Lisovia Lisewo
Sobieski Gniew
0:20
MKS Gryf Tczew 2003
Olimpia Sztum
1:4
Morze Stegna
Supra Kwidzyn
8:0
GDKiS Ostaszewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Supra Kwidzyn
7:1
Sobieski Gniew
MKS Gryf Tczew 2003
8:1
Osiczanka Osice
KP Starogard Gdański
3:5
Orzeł Subkowy
Lisovia Lisewo
4:1
Olimpia Sztum
GDKiS Ostaszewo
1:3
Morze Stegna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Osiczanka Osice
1:2
Supra Kwidzyn
Orzeł Subkowy
3:7
MKS Gryf Tczew 2003
Sobieski Gniew
1:3
GDKiS Ostaszewo
Olimpia Sztum
2:8
KP Starogard Gdański
Morze Stegna
5:2
Lisovia Lisewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
11:1
Morze Stegna
Supra Kwidzyn
2:5
Orzeł Subkowy
Sobieski Gniew
1:10
Osiczanka Osice
GDKiS Ostaszewo
2:9
Lisovia Lisewo
MKS Gryf Tczew 2003
11:0
Olimpia Sztum
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Subkowy
12:1
Sobieski Gniew
Olimpia Sztum
0:11
Supra Kwidzyn
Lisovia Lisewo
0:13
KP Starogard Gdański
Osiczanka Osice
5:1
GDKiS Ostaszewo
Morze Stegna
2:2
MKS Gryf Tczew 2003
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GDKiS Ostaszewo
1:3
KP Starogard Gdański
Osiczanka Osice
0:1
Orzeł Subkowy
Supra Kwidzyn
5:0
Morze Stegna
Sobieski Gniew
2:1
Olimpia Sztum
MKS Gryf Tczew 2003
13:1
Lisovia Lisewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Subkowy
4:0
GDKiS Ostaszewo
Olimpia Sztum
1:2
Osiczanka Osice
Morze Stegna
4:3
Sobieski Gniew
Lisovia Lisewo
0:7
Supra Kwidzyn
KP Starogard Gdański
2:2
MKS Gryf Tczew 2003
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Supra Kwidzyn
2:0
KP Starogard Gdański
GDKiS Ostaszewo
0:11
MKS Gryf Tczew 2003
Osiczanka Osice
9:0
Morze Stegna
Orzeł Subkowy
11:0
Olimpia Sztum
Sobieski Gniew
4:3
Lisovia Lisewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Morze Stegna
3:5
Orzeł Subkowy
Lisovia Lisewo
1:12
Osiczanka Osice
KP Starogard Gdański
10:1
Sobieski Gniew
Olimpia Sztum
1:2
GDKiS Ostaszewo
MKS Gryf Tczew 2003
4:3
Supra Kwidzyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
- : -
Osiczanka Osice
Supra Kwidzyn
- : -
GDKiS Ostaszewo
Sobieski Gniew
1:8
MKS Gryf Tczew 2003
Olimpia Sztum
- : -
Morze Stegna
Orzeł Subkowy
10:2
Lisovia Lisewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Morze Stegna
1:0
GDKiS Ostaszewo
Osiczanka Osice
1:1
MKS Gryf Tczew 2003
Orzeł Subkowy
8:4
KP Starogard Gdański
Sobieski Gniew
1:5
Supra Kwidzyn
Olimpia Sztum
6:2
Lisovia Lisewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
6:1
Olimpia Sztum
Supra Kwidzyn
2:2
Osiczanka Osice
GDKiS Ostaszewo
1:1
Sobieski Gniew
Lisovia Lisewo
1:7
Morze Stegna
MKS Gryf Tczew 2003
1:0
Orzeł Subkowy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lisovia Lisewo
0:8
GDKiS Ostaszewo
Osiczanka Osice
11:2
Sobieski Gniew
Orzeł Subkowy
1:8
Supra Kwidzyn
Olimpia Sztum
0:13
MKS Gryf Tczew 2003
Morze Stegna
2:5
KP Starogard Gdański
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Supra Kwidzyn
11:1
Olimpia Sztum
Sobieski Gniew
6:3
Orzeł Subkowy
GDKiS Ostaszewo
0:5
Osiczanka Osice
MKS Gryf Tczew 2003
- : -
Morze Stegna
KP Starogard Gdański
30:1
Lisovia Lisewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
4:2
GDKiS Ostaszewo
Lisovia Lisewo
0:6
MKS Gryf Tczew 2003
Orzeł Subkowy
- : -
Osiczanka Osice
Olimpia Sztum
1:5
Sobieski Gniew
Morze Stegna
- : -
Supra Kwidzyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Osiczanka Osice
- : -
Olimpia Sztum
Sobieski Gniew
- : -
Morze Stegna
GDKiS Ostaszewo
- : -
Orzeł Subkowy
Supra Kwidzyn
- : -
Lisovia Lisewo
MKS Gryf Tczew 2003
- : -
KP Starogard Gdański
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
- : -
Supra Kwidzyn
MKS Gryf Tczew 2003
- : -
GDKiS Ostaszewo
Lisovia Lisewo
- : -
Sobieski Gniew
Olimpia Sztum
- : -
Orzeł Subkowy
Morze Stegna
- : -
Osiczanka Osice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Subkowy
- : -
Morze Stegna
GDKiS Ostaszewo
- : -
Olimpia Sztum
Osiczanka Osice
- : -
Lisovia Lisewo
Supra Kwidzyn
- : -
MKS Gryf Tczew 2003
Sobieski Gniew
- : -
KP Starogard Gdański
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości