Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotos Gdańsk
Pauza
KP Starogard Gdański
1:6
Gedania Gdańsk
KTS-K LUZINO
2:6
Arka Gdynia SI
Kaszubia Kościerzyna
0:3
Jaguar Gdańsk 2009
Żuławy Nowy Dwór Gdański
2:3
Gryf Tczew
Rodło Kwidzyn 2005
0:2
Jantar Ustka
Olimpijczyk Kwakowo
6:2
Chojniczanka Chojnice 2005
AP KP Gdynia
- : -
Lechia Gdańsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
4:1
Rodło Kwidzyn 2005
Jaguar Gdańsk 2009
2:2
AP KP Gdynia
Jantar Ustka
2:4
KTS-K LUZINO
Gryf Tczew
4:0
Olimpijczyk Kwakowo
Gedania Gdańsk
9:1
Kaszubia Kościerzyna
Lotos Gdańsk
12:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Chojniczanka Chojnice 2005
16:1
KP Starogard Gdański
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza
Olimpijczyk Kwakowo
0:0
Lotos Gdańsk
Gedania Gdańsk
2:0
AP KP Gdynia
Rodło Kwidzyn 2005
1:5
Jaguar Gdańsk 2009
Arka Gdynia SI
0:2
Jantar Ustka
KTS-K LUZINO
3:1
Lechia Gdańsk
KP Starogard Gdański
0:6
Gryf Tczew
Kaszubia Kościerzyna
1:7
Chojniczanka Chojnice 2005
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ustka
Pauza
Gryf Tczew
6:0
Kaszubia Kościerzyna
Lotos Gdańsk
15:0
KP Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice 2005
5:0
AP KP Gdynia
Lechia Gdańsk
1:9
Arka Gdynia SI
Jaguar Gdańsk 2009
3:4
KTS-K LUZINO
Żuławy Nowy Dwór Gdański
1:4
Olimpijczyk Kwakowo
Gedania Gdańsk
3:1
Rodło Kwidzyn 2005
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpijczyk Kwakowo
Pauza
KP Starogard Gdański
7:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Jantar Ustka
4:0
Lechia Gdańsk
AP KP Gdynia
1:1
Gryf Tczew
Rodło Kwidzyn 2005
0:4
Chojniczanka Chojnice 2005
Arka Gdynia SI
4:1
Jaguar Gdańsk 2009
KTS-K LUZINO
5:2
Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
1:7
Lotos Gdańsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
Pauza
Gryf Tczew
5:0
Rodło Kwidzyn 2005
Gedania Gdańsk
5:4
Arka Gdynia SI
Chojniczanka Chojnice 2005
2:3
KTS-K LUZINO
Jaguar Gdańsk 2009
4:2
Jantar Ustka
Żuławy Nowy Dwór Gdański
4:6
Kaszubia Kościerzyna
Olimpijczyk Kwakowo
7:0
KP Starogard Gdański
Lotos Gdańsk
7:0
AP KP Gdynia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
Pauza
KTS-K LUZINO
- : -
Gryf Tczew
AP KP Gdynia
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kaszubia Kościerzyna
- : -
Olimpijczyk Kwakowo
Arka Gdynia SI
- : -
Chojniczanka Chojnice 2005
Lechia Gdańsk
- : -
Jaguar Gdańsk 2009
Jantar Ustka
- : -
Gedania Gdańsk
Rodło Kwidzyn 2005
- : -
Lotos Gdańsk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości