Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Dopiewo
2:4
UKS Concord Murowana Goślina
Błękitni Wronki
6:0
AS Orlik Kaźmierz
OTPS Winogrady Poznań
1:1
GKS Vitcovia Witkowo
Polonia Środa Wielkopolska
3:4
Pogoń Książ Wielkopolski
Wełna Rogoźno
5:1
Sparta Oborniki
AP Dębiec
- : -
Victoria Wysogotowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Dopiewo
3:4
AP Dębiec
GKS Vitcovia Witkowo
5:2
UKS Concord Murowana Goślina
Sparta Oborniki
2:1
Pogoń Książ Wielkopolski
Wełna Rogoźno
7:4
Błękitni Wronki
Victoria Wysogotowo
2:4
Polonia Środa Wielkopolska
AS Orlik Kaźmierz
6:3
OTPS Winogrady Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
9:0
Sparta Oborniki
UKS Concord Murowana Goślina
4:2
AS Orlik Kaźmierz
OTPS Winogrady Poznań
5:12
Wełna Rogoźno
Pogoń Książ Wielkopolski
9:2
Victoria Wysogotowo
Polonia Środa Wielkopolska
9:1
GKS Dopiewo
AP Dębiec
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AS Orlik Kaźmierz
5:5
AP Dębiec
Błękitni Wronki
3:1
OTPS Winogrady Poznań
Sparta Oborniki
5:2
Victoria Wysogotowo
Wełna Rogoźno
3:2
UKS Concord Murowana Goślina
GKS Dopiewo
1:8
Pogoń Książ Wielkopolski
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
GKS Vitcovia Witkowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Wysogotowo
12:1
GKS Dopiewo
Polonia Środa Wielkopolska
3:0
AS Orlik Kaźmierz
AP Dębiec
0:4
Wełna Rogoźno
OTPS Winogrady Poznań
0:6
Sparta Oborniki
Pogoń Książ Wielkopolski
4:2
GKS Vitcovia Witkowo
Błękitni Wronki
4:0
UKS Concord Murowana Goślina
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Rogoźno
4:3
Polonia Środa Wielkopolska
AS Orlik Kaźmierz
2:2
Pogoń Książ Wielkopolski
GKS Vitcovia Witkowo
1:2
Victoria Wysogotowo
OTPS Winogrady Poznań
5:7
UKS Concord Murowana Goślina
Błękitni Wronki
3:0
AP Dębiec
Sparta Oborniki
5:2
GKS Dopiewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Dopiewo
3:10
GKS Vitcovia Witkowo
Pogoń Książ Wielkopolski
8:2
Wełna Rogoźno
Polonia Środa Wielkopolska
0:8
Błękitni Wronki
Victoria Wysogotowo
6:1
AS Orlik Kaźmierz
AP Dębiec
4:2
OTPS Winogrady Poznań
UKS Concord Murowana Goślina
- : -
Sparta Oborniki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Concord Murowana Goślina
- : -
AP Dębiec
Sparta Oborniki
- : -
GKS Vitcovia Witkowo
AS Orlik Kaźmierz
- : -
GKS Dopiewo
Wełna Rogoźno
- : -
Victoria Wysogotowo
OTPS Winogrady Poznań
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Wronki
- : -
Pogoń Książ Wielkopolski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Vitcovia Witkowo
- : -
AS Orlik Kaźmierz
Pogoń Książ Wielkopolski
- : -
OTPS Winogrady Poznań
GKS Dopiewo
- : -
Wełna Rogoźno
Victoria Wysogotowo
- : -
Błękitni Wronki
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
UKS Concord Murowana Goślina
AP Dębiec
- : -
Sparta Oborniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości