Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobieski Gniew
2:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 2009
5:5
AP Malbork
Pogoń Prabuty
4:0
Orliki Stary Dzierzgoń
Powiśle Pawlice Rakowiec
19:0
Grom Nowy Staw
Pogoń Smętowo
2:4
Olimpia Sztum
Wierzyca Pelplin
2:6
Błękitni Stare Pole
DKS POWIŚLE
7:1
Gryf Tczew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
2:3
Pogoń Smętowo
Błękitni Stare Pole
2:0
Orliki Stary Dzierzgoń
Olimpia Sztum
1:7
Pogoń Prabuty
AP Malbork
1:0
Powiśle Pawlice Rakowiec
Grom Nowy Staw
0:19
DKS POWIŚLE
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:4
Rodło Kwidzyn 2009
Wierzyca Pelplin
4:4
Sobieski Gniew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
2:1
Gryf Tczew
Sobieski Gniew
1:2
Błękitni Stare Pole
Powiśle Pawlice Rakowiec
6:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pogoń Smętowo
7:1
Grom Nowy Staw
Rodło Kwidzyn 2009
12:1
Wierzyca Pelplin
Orliki Stary Dzierzgoń
3:4
Olimpia Sztum
DKS POWIŚLE
6:0
AP Malbork
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
5:0
Orliki Stary Dzierzgoń
Błękitni Stare Pole
5:0
Olimpia Sztum
Sobieski Gniew
1:6
Rodło Kwidzyn 2009
AP Malbork
5:2
Pogoń Smętowo
Grom Nowy Staw
0:11
Pogoń Prabuty
Wierzyca Pelplin
2:2
Powiśle Pawlice Rakowiec
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:6
DKS POWIŚLE
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
4:0
Błękitni Stare Pole
Pogoń Prabuty
4:0
AP Malbork
Olimpia Sztum
2:3
Gryf Tczew
Powiśle Pawlice Rakowiec
5:1
Sobieski Gniew
Pogoń Smętowo
3:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Orliki Stary Dzierzgoń
15:0
Grom Nowy Staw
DKS POWIŚLE
5:0
Wierzyca Pelplin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobieski Gniew
0:10
DKS POWIŚLE
Rodło Kwidzyn 2009
4:1
Powiśle Pawlice Rakowiec
AP Malbork
4:2
Orliki Stary Dzierzgoń
Beniaminek 03 Starogard Gdański
3:6
Pogoń Prabuty
Wierzyca Pelplin
4:1
Pogoń Smętowo
Grom Nowy Staw
0:6
Olimpia Sztum
Błękitni Stare Pole
1:2
Gryf Tczew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
8:0
Wierzyca Pelplin
Olimpia Sztum
2:3
AP Malbork
Powiśle Pawlice Rakowiec
4:3
Błękitni Stare Pole
Pogoń Smętowo
3:1
Sobieski Gniew
Gryf Tczew
12:0
Grom Nowy Staw
Orliki Stary Dzierzgoń
3:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
DKS POWIŚLE
4:0
Rodło Kwidzyn 2009
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
13:1
Grom Nowy Staw
Rodło Kwidzyn 2009
6:0
Pogoń Smętowo
Sobieski Gniew
1:4
Pogoń Prabuty
Powiśle Pawlice Rakowiec
1:2
DKS POWIŚLE
AP Malbork
3:1
Gryf Tczew
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:2
Olimpia Sztum
Wierzyca Pelplin
2:1
Orliki Stary Dzierzgoń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
9:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pogoń Prabuty
1:2
Rodło Kwidzyn 2009
Olimpia Sztum
1:5
Wierzyca Pelplin
Pogoń Smętowo
0:4
Powiśle Pawlice Rakowiec
Orliki Stary Dzierzgoń
1:2
Sobieski Gniew
DKS POWIŚLE
4:0
Błękitni Stare Pole
Grom Nowy Staw
1:10
AP Malbork
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
0:4
AP Malbork
Rodło Kwidzyn 2009
4:0
Orliki Stary Dzierzgoń
Powiśle Pawlice Rakowiec
1:1
Pogoń Prabuty
Sobieski Gniew
6:4
Olimpia Sztum
Wierzyca Pelplin
2:2
Gryf Tczew
Beniaminek 03 Starogard Gdański
10:1
Grom Nowy Staw
DKS POWIŚLE
7:0
Pogoń Smętowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
6:1
Sobieski Gniew
AP Malbork
4:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Olimpia Sztum
2:3
Rodło Kwidzyn 2009
Pogoń Prabuty
0:2
DKS POWIŚLE
Grom Nowy Staw
0:10
Wierzyca Pelplin
Pogoń Smętowo
4:2
Błękitni Stare Pole
Orliki Stary Dzierzgoń
3:2
Powiśle Pawlice Rakowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
4:4
Gryf Tczew
Powiśle Pawlice Rakowiec
9:1
Olimpia Sztum
DKS POWIŚLE
5:0
Orliki Stary Dzierzgoń
Sobieski Gniew
8:1
Grom Nowy Staw
Wierzyca Pelplin
0:1
AP Malbork
Pogoń Smętowo
0:2
Pogoń Prabuty
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
3:2
Powiśle Pawlice Rakowiec
AP Malbork
4:1
Sobieski Gniew
Pogoń Prabuty
3:0
Błękitni Stare Pole
Olimpia Sztum
1:8
DKS POWIŚLE
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:4
Wierzyca Pelplin
Orliki Stary Dzierzgoń
3:4
Pogoń Smętowo
Grom Nowy Staw
0:9
Rodło Kwidzyn 2009
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości