Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Zagórów
4:3
Błękitni Psary Polskie
Polonus Kazimierz Biskupi
3:0*
Warta Pyzdry
Strażak Licheń Stary
0:3
Sparta Konin
SKP Słupca
3:3
Victoria Września
Hetman Orchowo
1:1
GKS Rzgów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Psary Polskie
4:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Górnik Konin
1:2
Strażak Licheń Stary
Victoria Września
7:1
Warta Pyzdry
SKP Słupca
6:1
Hetman Orchowo
Sparta Konin
4:0
ZKS Zagórów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Licheń Stary
3:2
GKS Rzgów
Warta Pyzdry
1:2
Błękitni Psary Polskie
Polonus Kazimierz Biskupi
0:5
Sparta Konin
Hetman Orchowo
0:4
Victoria Września
ZKS Zagórów
4:3
Górnik Konin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
6:0
Błękitni Psary Polskie
GKS Rzgów
1:2
ZKS Zagórów
SKP Słupca
3:1
Strażak Licheń Stary
Górnik Konin
3:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Sparta Konin
7:0
Warta Pyzdry
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Zagórów
3:1
SKP Słupca
Błękitni Psary Polskie
0:2
Sparta Konin
Warta Pyzdry
4:2
Górnik Konin
Strażak Licheń Stary
2:1
Hetman Orchowo
Polonus Kazimierz Biskupi
3:6
GKS Rzgów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
6:2
Sparta Konin
GKS Rzgów
6:2
Warta Pyzdry
Górnik Konin
4:2
Błękitni Psary Polskie
SKP Słupca
13:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Hetman Orchowo
2:0
ZKS Zagórów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Licheń Stary
1:0
Victoria Września
Błękitni Psary Polskie
4:1
GKS Rzgów
Warta Pyzdry
3:9
SKP Słupca
Sparta Konin
1:1
Górnik Konin
Polonus Kazimierz Biskupi
7:1
Hetman Orchowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rzgów
1:1
Sparta Konin
Strażak Licheń Stary
7:0
ZKS Zagórów
Victoria Września
6:0
Górnik Konin
SKP Słupca
6:3
Błękitni Psary Polskie
Hetman Orchowo
0:3
Warta Pyzdry
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Psary Polskie
5:0
Hetman Orchowo
Górnik Konin
4:2
GKS Rzgów
Polonus Kazimierz Biskupi
0:1
Strażak Licheń Stary
Sparta Konin
1:1
SKP Słupca
ZKS Zagórów
1:4
Victoria Września
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
2:2
Górnik Konin
Hetman Orchowo
0:9
Sparta Konin
Strażak Licheń Stary
3:1
Warta Pyzdry
Victoria Września
7:2
GKS Rzgów
ZKS Zagórów
3:3
Polonus Kazimierz Biskupi
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rzgów
1:1
SKP Słupca
Błękitni Psary Polskie
3:1
Strażak Licheń Stary
Warta Pyzdry
1:5
ZKS Zagórów
Polonus Kazimierz Biskupi
0:10
Victoria Września
Górnik Konin
8:4
Hetman Orchowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rzgów
3:0
Hetman Orchowo
Górnik Konin
Pauza
Błękitni Psary Polskie
3:4
ZKS Zagórów
Warta Pyzdry
6:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Sparta Konin
2:1
Strażak Licheń Stary
Victoria Września
4:0
SKP Słupca
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
0:3
SKP Słupca
GKS Rzgów
Pauza
ZKS Zagórów
1:2
Sparta Konin
Warta Pyzdry
1:4
Victoria Września
Strażak Licheń Stary
0:2
Górnik Konin
Polonus Kazimierz Biskupi
0:0
Błękitni Psary Polskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
3:0
Hetman Orchowo
SKP Słupca
Pauza
GKS Rzgów
1:2
Strażak Licheń Stary
Błękitni Psary Polskie
3:1
Warta Pyzdry
Sparta Konin
3:2
Polonus Kazimierz Biskupi
Górnik Konin
1:3
ZKS Zagórów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
Pauza
Błękitni Psary Polskie
1:3
Victoria Września
Warta Pyzdry
0:4
Sparta Konin
Polonus Kazimierz Biskupi
0:9
Górnik Konin
Strażak Licheń Stary
3:2
SKP Słupca
ZKS Zagórów
1:1
GKS Rzgów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
Pauza
Hetman Orchowo
0:3
Strażak Licheń Stary
GKS Rzgów
1:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Sparta Konin
4:1
Błękitni Psary Polskie
SKP Słupca
7:2
ZKS Zagórów
Górnik Konin
2:1
Warta Pyzdry
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Zagórów
3:0
Hetman Orchowo
Strażak Licheń Stary
Pauza
Polonus Kazimierz Biskupi
0:5
SKP Słupca
Sparta Konin
0:2
Victoria Września
Warta Pyzdry
3:0
GKS Rzgów
Błękitni Psary Polskie
2:2
Górnik Konin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Zagórów
Pauza
Hetman Orchowo
0:3
Polonus Kazimierz Biskupi
Górnik Konin
2:2
Sparta Konin
GKS Rzgów
1:3
Błękitni Psary Polskie
Victoria Września
2:1
Strażak Licheń Stary
SKP Słupca
3:0
Warta Pyzdry
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Pyzdry
3:0
Hetman Orchowo
Polonus Kazimierz Biskupi
Pauza
Górnik Konin
1:1
Victoria Września
Sparta Konin
3:2
GKS Rzgów
Błękitni Psary Polskie
3:4
SKP Słupca
ZKS Zagórów
3:4
Strażak Licheń Stary
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
0:3
Błękitni Psary Polskie
Warta Pyzdry
Pauza
Strażak Licheń Stary
7:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Victoria Września
5:0
ZKS Zagórów
GKS Rzgów
2:4
Górnik Konin
SKP Słupca
3:0
Sparta Konin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Psary Polskie
Pauza
Sparta Konin
3:0
Hetman Orchowo
Warta Pyzdry
6:1
Strażak Licheń Stary
GKS Rzgów
6:5
Victoria Września
Polonus Kazimierz Biskupi
1:4
ZKS Zagórów
Górnik Konin
4:2
SKP Słupca
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Orchowo
0:3
Górnik Konin
Sparta Konin
Pauza
Strażak Licheń Stary
3:0
Błękitni Psary Polskie
SKP Słupca
10:1
GKS Rzgów
ZKS Zagórów
7:1
Warta Pyzdry
Victoria Września
6:1
Polonus Kazimierz Biskupi
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości