Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
1:0
Korona Człopa
Wieża Postomino
3:3
Błonie Barwice
Orzeł Wałcz
2:1
Astra Ustronie Morskie
Olimp Złocieniec
1:1
Mechanik Bobolice
Sława Sławno
0:1
Wiekowianka Wiekowo
Saturn Mielno
2:0
Victoria Sianów
Mirstal Mirosławiec
3:8
Lech Czaplinek
Kotwica II Kołobrzeg
1:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
2:3
Wieża Postomino
Lech Czaplinek
5:3
Olimp Złocieniec
Korona Człopa
3:3
Mechanik Bobolice
Victoria Sianów
3:5
Kotwica II Kołobrzeg
Błonie Barwice
6:2
Sława Sławno
Pogoń Połczyn Zdrój
3:2
Orzeł Wałcz
Wiekowianka Wiekowo
1:2
Saturn Mielno
Astra Ustronie Morskie
10:0
Mirstal Mirosławiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
0:5
Astra Ustronie Morskie
Wieża Postomino
4:2
Korona Człopa
Orzeł Wałcz
6:0
Victoria Sianów
Mechanik Bobolice
0:2
Lech Czaplinek
Sława Sławno
1:1
Darłovia Darłowo
Saturn Mielno
0:1
Błonie Barwice
Mirstal Mirosławiec
2:3
Pogoń Połczyn Zdrój
Kotwica II Kołobrzeg
1:2
Wiekowianka Wiekowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Człopa
1:2
Lech Czaplinek
Pogoń Połczyn Zdrój
4:1
Olimp Złocieniec
Wieża Postomino
2:1
Sława Sławno
Darłovia Darłowo
0:1
Saturn Mielno
Victoria Sianów
3:2
Mirstal Mirosławiec
Błonie Barwice
2:2
Kotwica II Kołobrzeg
Astra Ustronie Morskie
3:3
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
0:2
Orzeł Wałcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
2:6
Pogoń Połczyn Zdrój
Lech Czaplinek
1:1
Astra Ustronie Morskie
Mirstal Mirosławiec
0:0
Wiekowianka Wiekowo
Orzeł Wałcz
4:0
Błonie Barwice
Saturn Mielno
1:4
Wieża Postomino
Kotwica II Kołobrzeg
4:2
Darłovia Darłowo
Olimp Złocieniec
1:1
Victoria Sianów
Sława Sławno
0:3
Korona Człopa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
6:0
Kotwica II Kołobrzeg
Darłovia Darłowo
0:0
Orzeł Wałcz
Korona Człopa
1:1
Astra Ustronie Morskie
Victoria Sianów
0:4
Mechanik Bobolice
Pogoń Połczyn Zdrój
3:2
Lech Czaplinek
Wiekowianka Wiekowo
3:1
Olimp Złocieniec
Błonie Barwice
6:3
Mirstal Mirosławiec
Sława Sławno
3:1
Saturn Mielno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Bobolice
3:1
Wiekowianka Wiekowo
Astra Ustronie Morskie
0:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Mirstal Mirosławiec
2:1
Darłovia Darłowo
Kotwica II Kołobrzeg
2:1
Sława Sławno
Orzeł Wałcz
4:1
Wieża Postomino
Olimp Złocieniec
4:2
Błonie Barwice
Saturn Mielno
3:0
Korona Człopa
Lech Czaplinek
4:4
Victoria Sianów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława Sławno
3:2
Orzeł Wałcz
Wieża Postomino
11:0
Mirstal Mirosławiec
Darłovia Darłowo
4:0
Olimp Złocieniec
Korona Człopa
1:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Victoria Sianów
1:7
Astra Ustronie Morskie
Saturn Mielno
4:2
Kotwica II Kołobrzeg
Błonie Barwice
2:2
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
2:3
Lech Czaplinek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Ustronie Morskie
1:2
Wiekowianka Wiekowo
Lech Czaplinek
3:1
Błonie Barwice
Mirstal Mirosławiec
4:1
Sława Sławno
Olimp Złocieniec
2:2
Wieża Postomino
Orzeł Wałcz
3:1
Saturn Mielno
Mechanik Bobolice
4:1
Darłovia Darłowo
Pogoń Połczyn Zdrój
5:3
Victoria Sianów
Kotwica II Kołobrzeg
2:1
Korona Człopa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
4:5
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
6:3
Pogoń Połczyn Zdrój
Darłovia Darłowo
0:0
Lech Czaplinek
Korona Człopa
2:3
Victoria Sianów
Sława Sławno
2:0
Olimp Złocieniec
Saturn Mielno
6:3
Mirstal Mirosławiec
Błonie Barwice
3:0
Astra Ustronie Morskie
Kotwica II Kołobrzeg
0:0
Orzeł Wałcz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
3:0
Saturn Mielno
Mirstal Mirosławiec
3:1
Kotwica II Kołobrzeg
Orzeł Wałcz
2:0
Korona Człopa
Mechanik Bobolice
5:1
Sława Sławno
Victoria Sianów
0:4
Wiekowianka Wiekowo
Astra Ustronie Morskie
2:2
Darłovia Darłowo
Pogoń Połczyn Zdrój
3:4
Błonie Barwice
Lech Czaplinek
3:2
Wieża Postomino
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
0:5
Astra Ustronie Morskie
Orzeł Wałcz
2:0
Mirstal Mirosławiec
Darłovia Darłowo
1:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Korona Człopa
3:0
Wiekowianka Wiekowo
Sława Sławno
1:1
Lech Czaplinek
Saturn Mielno
3:6
Mechanik Bobolice
Błonie Barwice
3:1
Victoria Sianów
Kotwica II Kołobrzeg
3:2
Olimp Złocieniec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
2:0
Saturn Mielno
Olimp Złocieniec
1:0
Orzeł Wałcz
Mechanik Bobolice
9:1
Kotwica II Kołobrzeg
Victoria Sianów
1:6
Darłovia Darłowo
Astra Ustronie Morskie
3:0
Sława Sławno
Błonie Barwice
0:2
Wiekowianka Wiekowo
Mirstal Mirosławiec
2:2
Korona Człopa
Pogoń Połczyn Zdrój
2:5
Wieża Postomino
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
10:0
Victoria Sianów
Orzeł Wałcz
2:0
Mechanik Bobolice
Darłovia Darłowo
2:0
Wiekowianka Wiekowo
Korona Człopa
1:0
Błonie Barwice
Sława Sławno
1:4
Pogoń Połczyn Zdrój
Saturn Mielno
1:2
Astra Ustronie Morskie
Mirstal Mirosławiec
6:2
Olimp Złocieniec
Kotwica II Kołobrzeg
1:5
Lech Czaplinek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
1:2
Korona Człopa
Mechanik Bobolice
7:2
Mirstal Mirosławiec
Lech Czaplinek
2:1
Orzeł Wałcz
Astra Ustronie Morskie
10:0
Kotwica II Kołobrzeg
Pogoń Połczyn Zdrój
4:1
Saturn Mielno
Victoria Sianów
1:9
Sława Sławno
Wiekowianka Wiekowo
0:7
Wieża Postomino
Błonie Barwice
5:2
Darłovia Darłowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
5:2
Mirstal Mirosławiec
Pogoń Połczyn Zdrój
2:1
Kotwica II Kołobrzeg
Astra Ustronie Morskie
0:1
Orzeł Wałcz
Błonie Barwice
3:2
Wieża Postomino
Korona Człopa
0:3
Darłovia Darłowo
Mechanik Bobolice
1:4
Olimp Złocieniec
Victoria Sianów
1:2
Saturn Mielno
Wiekowianka Wiekowo
2:1
Sława Sławno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
2:0
Darłovia Darłowo
Orzeł Wałcz
2:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Olimp Złocieniec
2:3
Lech Czaplinek
Saturn Mielno
0:5
Wiekowianka Wiekowo
Mirstal Mirosławiec
1:3
Astra Ustronie Morskie
Sława Sławno
2:1
Błonie Barwice
Kotwica II Kołobrzeg
7:2
Victoria Sianów
Mechanik Bobolice
0:2
Korona Człopa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
4:3
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
3:1
Kotwica II Kołobrzeg
Darłovia Darłowo
2:0
Sława Sławno
Korona Człopa
2:0
Wieża Postomino
Victoria Sianów
2:5
Orzeł Wałcz
Błonie Barwice
9:2
Saturn Mielno
Pogoń Połczyn Zdrój
9:1
Mirstal Mirosławiec
Astra Ustronie Morskie
2:0
Olimp Złocieniec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Złocieniec
1:4
Pogoń Połczyn Zdrój
Lech Czaplinek
2:0
Korona Człopa
Mirstal Mirosławiec
1:4
Victoria Sianów
Orzeł Wałcz
2:0
Wiekowianka Wiekowo
Mechanik Bobolice
1:3
Astra Ustronie Morskie
Sława Sławno
2:2
Wieża Postomino
Saturn Mielno
2:2
Darłovia Darłowo
Kotwica II Kołobrzeg
6:3
Błonie Barwice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
1:0
Kotwica II Kołobrzeg
Wieża Postomino
16:0
Saturn Mielno
Victoria Sianów
1:3
Olimp Złocieniec
Astra Ustronie Morskie
1:1
Lech Czaplinek
Błonie Barwice
0:2
Orzeł Wałcz
Pogoń Połczyn Zdrój
5:2
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
3:1
Mirstal Mirosławiec
Korona Człopa
0:1
Sława Sławno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
2:1
Darłovia Darłowo
Lech Czaplinek
0:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Olimp Złocieniec
2:1
Wiekowianka Wiekowo
Mechanik Bobolice
3:3
Victoria Sianów
Saturn Mielno
1:2
Sława Sławno
Astra Ustronie Morskie
5:1
Korona Człopa
Mirstal Mirosławiec
0:3
Błonie Barwice
Kotwica II Kołobrzeg
1:0
Wieża Postomino
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
1:1
Orzeł Wałcz
Wiekowianka Wiekowo
4:2
Mechanik Bobolice
Darłovia Darłowo
7:2
Mirstal Mirosławiec
Korona Człopa
2:3
Saturn Mielno
Sława Sławno
2:1
Kotwica II Kołobrzeg
Victoria Sianów
1:2
Lech Czaplinek
Błonie Barwice
3:2
Olimp Złocieniec
Pogoń Połczyn Zdrój
1:1
Astra Ustronie Morskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
4:4
Sława Sławno
Lech Czaplinek
2:0
Wiekowianka Wiekowo
Olimp Złocieniec
1:1
Darłovia Darłowo
Mechanik Bobolice
4:1
Błonie Barwice
Astra Ustronie Morskie
7:1
Victoria Sianów
Mirstal Mirosławiec
0:4
Wieża Postomino
Pogoń Połczyn Zdrój
3:0
Korona Człopa
Kotwica II Kołobrzeg
2:2
Saturn Mielno
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
6:2
Olimp Złocieniec
Wiekowianka Wiekowo
0:2
Astra Ustronie Morskie
Darłovia Darłowo
7:1
Mechanik Bobolice
Korona Człopa
1:0
Kotwica II Kołobrzeg
Sława Sławno
1:0
Mirstal Mirosławiec
Błonie Barwice
1:1
Lech Czaplinek
Victoria Sianów
2:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Saturn Mielno
0:3
Orzeł Wałcz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
1:2
Korona Człopa
Astra Ustronie Morskie
5:1
Błonie Barwice
Orzeł Wałcz
2:1
Kotwica II Kołobrzeg
Olimp Złocieniec
2:1
Sława Sławno
Mechanik Bobolice
2:1
Wieża Postomino
Mirstal Mirosławiec
4:2
Saturn Mielno
Pogoń Połczyn Zdrój
6:1
Wiekowianka Wiekowo
Lech Czaplinek
0:1
Darłovia Darłowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica II Kołobrzeg
5:0
Mirstal Mirosławiec
Wieża Postomino
0:0
Lech Czaplinek
Wiekowianka Wiekowo
4:1
Victoria Sianów
Darłovia Darłowo
0:2
Astra Ustronie Morskie
Korona Człopa
0:5
Orzeł Wałcz
Błonie Barwice
0:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Sława Sławno
2:0
Mechanik Bobolice
Saturn Mielno
2:1
Olimp Złocieniec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Ustronie Morskie
3:0
Wieża Postomino
Lech Czaplinek
4:0
Sława Sławno
Wiekowianka Wiekowo
2:1
Korona Człopa
Olimp Złocieniec
3:2
Kotwica II Kołobrzeg
Mechanik Bobolice
0:1
Saturn Mielno
Mirstal Mirosławiec
0:3
Orzeł Wałcz
Pogoń Połczyn Zdrój
3:1
Darłovia Darłowo
Victoria Sianów
4:5
Błonie Barwice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Wieża Postomino
0:3
Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Wałcz
4:2
Olimp Złocieniec
Darłovia Darłowo
3:2
Victoria Sianów
Korona Człopa
4:2
Mirstal Mirosławiec
Sława Sławno
2:2
Astra Ustronie Morskie
Saturn Mielno
1:2
Lech Czaplinek
Kotwica II Kołobrzeg
3:2
Mechanik Bobolice
Wiekowianka Wiekowo
4:1
Błonie Barwice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Sianów
1:4
Wieża Postomino
Mechanik Bobolice
1:5
Orzeł Wałcz
Astra Ustronie Morskie
6:0
Saturn Mielno
Lech Czaplinek
1:0
Kotwica II Kołobrzeg
Wiekowianka Wiekowo
0:2
Darłovia Darłowo
Olimp Złocieniec
7:2
Mirstal Mirosławiec
Błonie Barwice
0:1
Korona Człopa
Pogoń Połczyn Zdrój
4:0
Sława Sławno
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica II Kołobrzeg
1:2
Astra Ustronie Morskie
Wieża Postomino
4:1
Wiekowianka Wiekowo
Orzeł Wałcz
1:1
Lech Czaplinek
Darłovia Darłowo
3:0*
Błonie Barwice
Korona Człopa
2:3
Olimp Złocieniec
Sława Sławno
4:0
Victoria Sianów
Saturn Mielno
0:5
Pogoń Połczyn Zdrój
Mirstal Mirosławiec
3:2
Mechanik Bobolice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości