Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szlachta
0:3
Jantar Pawłowo
Wierzyca Stara Kiszewa
0:4
Styna Godziszewo
Brda Rytel
4:1
Kolejarz Chojnice
Wda Czarna Woda
2:4
Radunia II Stężyca
Korona Rywałd
2:0
KS Skorzewo
Victoria Kaliska
5:0
GKS Bobowo
KS Grabowo
0:6
Meteor Pinczyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Stara Kiszewa
5:1
Wda Czarna Woda
Styna Godziszewo
2:2
KS Skorzewo
Meteor Pinczyn
5:0
Korona Rywałd
Kolejarz Chojnice
2:0
KS Grabowo
Jantar Pawłowo
4:1
Brda Rytel
Radunia II Stężyca
5:0
Victoria Kaliska
GKS Bobowo
2:5
MKP Szlachta
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Rytel
0:2
GKS Bobowo
Victoria Kaliska
3:2
Wierzyca Stara Kiszewa
Wda Czarna Woda
1:4
Styna Godziszewo
Korona Rywałd
2:1
Kolejarz Chojnice
MKP Szlachta
1:4
Radunia II Stężyca
KS Skorzewo
0:8
Meteor Pinczyn
KS Grabowo
0:5
Jantar Pawłowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Stara Kiszewa
1:3
MKP Szlachta
Wda Czarna Woda
2:2
Victoria Kaliska
GKS Bobowo
6:1
KS Grabowo
Jantar Pawłowo
2:0
Korona Rywałd
Radunia II Stężyca
4:2
Brda Rytel
Kolejarz Chojnice
2:2
KS Skorzewo
Styna Godziszewo
2:4
Meteor Pinczyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Rytel
0:1
Wierzyca Stara Kiszewa
Korona Rywałd
0:1
GKS Bobowo
KS Grabowo
0:13
Radunia II Stężyca
KS Skorzewo
3:0
Jantar Pawłowo
Victoria Kaliska
3:0
Styna Godziszewo
Meteor Pinczyn
6:1
Kolejarz Chojnice
MKP Szlachta
2:0
Wda Czarna Woda
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Stara Kiszewa
3:1
KS Grabowo
GKS Bobowo
3:2
KS Skorzewo
Victoria Kaliska
3:1
MKP Szlachta
Wda Czarna Woda
2:0
Brda Rytel
Jantar Pawłowo
2:2
Meteor Pinczyn
Styna Godziszewo
0:1
Kolejarz Chojnice
Radunia II Stężyca
4:0
Korona Rywałd
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Meteor Pinczyn
7:1
GKS Bobowo
Brda Rytel
0:6
Victoria Kaliska
KS Grabowo
3:0
Wda Czarna Woda
MKP Szlachta
4:1
Styna Godziszewo
Kolejarz Chojnice
1:4
Jantar Pawłowo
KS Skorzewo
3:3
Radunia II Stężyca
Korona Rywałd
1:3
Wierzyca Stara Kiszewa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Styna Godziszewo
5:0
Jantar Pawłowo
Wierzyca Stara Kiszewa
1:1
KS Skorzewo
Victoria Kaliska
3:1
KS Grabowo
Wda Czarna Woda
4:0
Korona Rywałd
MKP Szlachta
2:2
Brda Rytel
GKS Bobowo
4:2
Kolejarz Chojnice
Radunia II Stężyca
1:4
Meteor Pinczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Meteor Pinczyn
4:1
Wierzyca Stara Kiszewa
Kolejarz Chojnice
1:5
Radunia II Stężyca
Korona Rywałd
0:3
Victoria Kaliska
Brda Rytel
0:2
Styna Godziszewo
KS Grabowo
3:2
MKP Szlachta
Jantar Pawłowo
6:1
GKS Bobowo
KS Skorzewo
3:3
Wda Czarna Woda
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Czarna Woda
- : -
Meteor Pinczyn
Styna Godziszewo
- : -
GKS Bobowo
MKP Szlachta
- : -
Korona Rywałd
Radunia II Stężyca
- : -
Jantar Pawłowo
Brda Rytel
- : -
KS Grabowo
Wierzyca Stara Kiszewa
- : -
Kolejarz Chojnice
Victoria Kaliska
- : -
KS Skorzewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bobowo
- : -
Radunia II Stężyca
Meteor Pinczyn
- : -
Victoria Kaliska
Kolejarz Chojnice
- : -
Wda Czarna Woda
Korona Rywałd
- : -
Brda Rytel
Jantar Pawłowo
- : -
Wierzyca Stara Kiszewa
KS Skorzewo
- : -
MKP Szlachta
KS Grabowo
- : -
Styna Godziszewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Czarna Woda
- : -
Jantar Pawłowo
Styna Godziszewo
- : -
Radunia II Stężyca
MKP Szlachta
- : -
Meteor Pinczyn
Brda Rytel
- : -
KS Skorzewo
Wierzyca Stara Kiszewa
- : -
GKS Bobowo
Victoria Kaliska
- : -
Kolejarz Chojnice
KS Grabowo
- : -
Korona Rywałd
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bobowo
- : -
Wda Czarna Woda
Radunia II Stężyca
- : -
Wierzyca Stara Kiszewa
Meteor Pinczyn
- : -
Brda Rytel
Korona Rywałd
- : -
Styna Godziszewo
KS Skorzewo
- : -
KS Grabowo
Jantar Pawłowo
- : -
Victoria Kaliska
Kolejarz Chojnice
- : -
MKP Szlachta
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości