Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
2:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sparta Brodnica
0:1
Legia Chełmża
Wisła Nowe
0:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Chełminianka Chełmno
1:0
Notecianka Pakość
Start Warlubie
1:0
Lech Rypin
Unia Janikowo
1:2
Lider Włocławek
Pogoń Mogilno
3:2
Cuiavia Inowrocław
Kujawiak Kowal
0:5
Chemik Bydgoszcz
Sokół Radomin
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:5
Start Warlubie
Chełminianka Chełmno
1:1
Sparta Brodnica
Chemik Bydgoszcz
3:1
Pogoń Mogilno
Legia Chełmża
1:0
Kujawiak Kowal
Kujawianka Izbica Kujawska
4:3
Polonia Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
1:0
Wisła Nowe
Lider Włocławek
2:1
Sokół Radomin
Notecianka Pakość
2:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin
4:2
Unia Janikowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
3:0
Cuiavia Inowrocław
Start Warlubie
0:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Wisła Nowe
1:5
Chemik Bydgoszcz
Lider Włocławek
1:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawiak Kowal
3:4
Chełminianka Chełmno
Notecianka Pakość
4:2
Sparta Brodnica
Unia Janikowo
4:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sokół Radomin
0:4
Lech Rypin
Pogoń Mogilno
2:2
Legia Chełmża
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Izbica Kujawska
5:1
Unia Janikowo
Chemik Bydgoszcz
4:1
Polonia Bydgoszcz
Lech Rypin
3:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica
3:1
Kujawiak Kowal
Cuiavia Inowrocław
1:2
Start Warlubie
Chełminianka Chełmno
1:0
Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość
1:0
Lider Włocławek
Legia Chełmża
1:2
Wisła Nowe
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:1
Sokół Radomin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
2:0
Legia Chełmża
Kujawianka Izbica Kujawska
5:1
Sokół Radomin
Wisła Nowe
2:0
Chełminianka Chełmno
Start Warlubie
1:2
Chemik Bydgoszcz
Lider Włocławek
2:3
Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
4:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unia Janikowo
0:1
Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno
6:2
Sparta Brodnica
Kujawiak Kowal
1:1
Notecianka Pakość
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
0:4
Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław
1:1
Sokół Radomin
Sparta Brodnica
3:2
Wisła Nowe
Chemik Bydgoszcz
6:0
Unia Janikowo
Legia Chełmża
2:2
Start Warlubie
Notecianka Pakość
3:0*
Lech Rypin
Kujawiak Kowal
1:0
Pogoń Mogilno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:11
Lider Włocławek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
2:2
Sparta Brodnica
Unia Janikowo
1:1
Legia Chełmża
Lech Rypin
8:1
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Wisła Nowe
2:1
Kujawiak Kowal
Start Warlubie
2:0
Chełminianka Chełmno
Orlęta Aleksandrów Kujawski
6:1
Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno
3:1
Notecianka Pakość
Chemik Bydgoszcz
2:1
Sokół Radomin
Lider Włocławek
0:4
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cuiavia Inowrocław
0:0
Lider Włocławek
Legia Chełmża
3:1
Sokół Radomin
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Lech Rypin
Sparta Brodnica
2:0
Start Warlubie
Kujawiak Kowal
1:3
Polonia Bydgoszcz
Notecianka Pakość
7:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Chełminianka Chełmno
3:4
Unia Janikowo
Pogoń Mogilno
2:0
Wisła Nowe
Chemik Bydgoszcz
2:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
1:0
Pogoń Mogilno
Wisła Nowe
3:3
Notecianka Pakość
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:1
Legia Chełmża
Unia Janikowo
0:2
Sparta Brodnica
Sokół Radomin
0:0
Chełminianka Chełmno
Start Warlubie
0:3*
Kujawiak Kowal
Lider Włocławek
0:4
Chemik Bydgoszcz
Lech Rypin
4:3
Cuiavia Inowrocław
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cuiavia Inowrocław
2:2
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Wisła Nowe
2:1
Polonia Bydgoszcz
Sparta Brodnica
0:1
Sokół Radomin
Notecianka Pakość
4:5
Kujawianka Izbica Kujawska
Pogoń Mogilno
3:1
Start Warlubie
Legia Chełmża
1:2
Lider Włocławek
Chełminianka Chełmno
1:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chemik Bydgoszcz
5:1
Lech Rypin
Kujawiak Kowal
0:3
Unia Janikowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Warlubie
0:0
Wisła Nowe
Polonia Bydgoszcz
2:1
Notecianka Pakość
Sokół Radomin
1:0
Kujawiak Kowal
Kujawianka Izbica Kujawska
5:2
Cuiavia Inowrocław
Lider Włocławek
1:0
Chełminianka Chełmno
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:3
Sparta Brodnica
Lech Rypin
1:2
Legia Chełmża
Unia Janikowo
3:1
Pogoń Mogilno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
0:4
Chemik Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
2:5
Start Warlubie
Wisła Nowe
2:2
Unia Janikowo
Sparta Brodnica
1:1
Lider Włocławek
Chemik Bydgoszcz
3:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Legia Chełmża
3:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Notecianka Pakość
3:2
Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno
2:6
Lech Rypin
Pogoń Mogilno
1:1
Sokół Radomin
Kujawiak Kowal
3:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
2:3
Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
3:1
Legia Chełmża
Sokół Radomin
3:2
Wisła Nowe
Lider Włocławek
2:2
Kujawiak Kowal
Cuiavia Inowrocław
1:1
Chemik Bydgoszcz
Start Warlubie
1:1
Notecianka Pakość
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:3
Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica
4:1
Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
3:1
Chełminianka Chełmno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
4:0
Sokół Radomin
Wisła Nowe
1:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica
1:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pogoń Mogilno
5:1
Lider Włocławek
Kujawiak Kowal
0:1
Lech Rypin
Chełminianka Chełmno
1:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Notecianka Pakość
2:1
Chemik Bydgoszcz
Start Warlubie
1:1
Unia Janikowo
Legia Chełmża
2:1
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0
Polonia Bydgoszcz
Sokół Radomin
1:3
Start Warlubie
Pogoń Mogilno
5:1
Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
2:1
Kujawiak Kowal
Lider Włocławek
2:4
Wisła Nowe
Chemik Bydgoszcz
1:0
Legia Chełmża
Cuiavia Inowrocław
1:4
Chełminianka Chełmno
Unia Janikowo
3:1
Notecianka Pakość
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
3:2
Lider Włocławek
Unia Janikowo
2:2
Sokół Radomin
Start Warlubie
1:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Wisła Nowe
1:3
Lech Rypin
Sparta Brodnica
2:0
Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno
0:4
Chemik Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
3:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Notecianka Pakość
2:0
Legia Chełmża
Kujawiak Kowal
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bydgoszcz
2:1
Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
1:2
Wisła Nowe
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Pogoń Mogilno
Sokół Radomin
1:1
Notecianka Pakość
Chemik Bydgoszcz
3:0
Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:2
Unia Janikowo
Legia Chełmża
0:2
Chełminianka Chełmno
Lider Włocławek
3:2
Start Warlubie
Cuiavia Inowrocław
6:2
Kujawiak Kowal
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij