W kategorii „młodzik” obowiązują zmiany lotne. Dlatego każdy zawodnik ma wpisaną maksymalną liczbę minut w meczu, w którym wystąpił.

Zawodnik
Jakub Haftkowski1414840005
Adam Szeremet1414840001
Oliwier Żebrowski14148400013
Marek Banaszkiewicz1313780000
Oskar Guzik1313780003
Franciszek Wrótny1313780000
Konrad Lewandowski1313780004
Mikołaj Lewandowski1313744010
Czcibor Owczarzak1212720000
Borys Wodwud1212720001
Krystian Balcerowski1111660000
Kamil Kotyński1111660000
Mateusz Olszewski1010600000
Juliusz Frydrych88480000
Paweł Pulchny88480001
Fabian Dymski77420002
Rafał Miłkowski77420000
Iwo Wojciechowski66360001
Hubert Słodki66360000
Ryszard Ziętek55300000
Michał Leocha22120000
P