Sztab szkoleniowy

Szmon Kmiecik

Data urodzenia: 10.10.1992
Licencja: UEFA A
Funkcja: I trener

Maksym Adamenko

Data urodzenia: 19.01.1991
Licencja: UEFA B
Funkcje: II trener – 2009

Damian Bławat

Data urodzenia: 16.03.1984
Licencja: UEFA A
Funkcja: Trener bramkarzy

Mikołaj Wilczarski

Data urodzenia: 21.11.1995
Licencja: UEFA C
Funkcja: Trener przygotowania motorycznego

P