Sztab szkoleniowy

Szymon Kmiecik

Data urodzenia: 10.10.1992
Licencja: UEFA A
Funkcja: II trener

Dawid Paczkowski

Data urodzenia: 03.04.1992
Licencja: UEFA C
Funkcja: II trener

Damian Bławat

Data urodzenia: 16.03.1984
Licencja: UEFA A
Funkcja: Trener bramkarzy

Adam Kardasz

Data urodzenia: 01.11.1983
Funkcja: trener napastników

Mikołaj Wilczarski

Data urodzenia: 21.11.1995
Licencja: UEFA C
Funkcja: Trener przygotowania motorycznego

P