Sztab szkoleniowy Akademii Piłkarskiej Chemika Moderatora Bydgoszcz tworzy blisko 30 trenerów i trenerek. Kompetencje wszystkich spośród nich potwierdzone są uprawnieniami nadanymi przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Szkoleniowcy pracujący w Akademii Piłkarskiej Chemika Moderatora Bydgoszcz regularnie podnoszą swoje umiejętności podczas organizowanych przez klub szkoleń, stażów realizowanych w największych polskich oraz europejskich akademiach, a także podczas kursów PZPN.

Oprócz trenerów skupiających się na pracy z zespołami Akademii Piłkarskiej Chemika Moderatora Bydgoszcz  w sztabie znajdują się również szkoleniowcy specjalizujący się w określonych zagadnieniach: trenerzy odpowiedzialni za zajęcia bramkarskie, przygotowanie motoryczne, analizę gry, zajęcia indywidualne, koordynacyjne zdolności motoryczne czy trening mentalny. Liczny sztab szkoleniowy umożliwia realizację zajęć zgodnie zasadą maksymalnie dwunastu zawodników przypadających na jednego trenera podczas zajęć. W ten sposób młodym piłkarzom i piłkarkom zapewniono wyższą jakość zajęć.

Najwyższą jakość pracy naszego sztabu szkoleniowego potwierdza Złoty Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej – wyróżnienie, które otrzymało jedynie pięć klubów w województwie kujawsko-pomorskim.

Sztab szkoleniowy Akademii Chemika Moderatora Bydgoszcz

Maksym Adamenko

Data urodzenia: 19.01.1991
Licencja: Grassroots C
Funkcje: II trener – 2010, 2014, 2017

Błażej Babiński

Data urodzenia: 20.11.1989
Licencja: UEFA B
Funkcja: I trener – 2012, II trener – 2012

Raul Chojnacki

Data urodzenia: 04.02.2001
Licencja: Grassroots C
Funkcja: II trener – 2014

Anna Fordon

Data urodzenia: 14.10.1999
Licencja: UEFA B
Funkcja: I trener – dziewczynki 2014-16

Łukasz Grygrowicz

Data urodzenia: 21.08.1993
Licencja: UEFA A
Funkcja: II trener – 2003/2004, trener analityk

Robert Kawałek

Data urodzenia: 26.07.1986
Licencja: UEFA B
Funkcja: I trener – 2015, 2016

Szymon Kmiecik

Data urodzenia: 10.10.1992
Licencja: UEFA B
Funkcja: I trener – 2009, II trener – 2011, Trener bramkarzy

Adam Kopaczewski

Data urodzenia: 07.06.1968
Licencja: UEFA B
Funkcja: Trener bramkarzy

Bartosz Kubiak

Data urodzenia: 08.09.1991
Licencja: UEFA Elite Youth
Funkcja: I trener – 2003/2004, II trener – 2006, treningi indywidualne Pro Junior

Andrzej Magowski

Data urodzenia: 07.07.1966
Licencja: UEFA PRO
Funkcja: I trener – 2014, Treningi koordynacyjnych zdolności motorycznych (KZM)

Kamila Majson

Data urodzenia: 15.09.1996
Licencja: Grassroots C
Funkcja: II trener – dziewczynki 2014-16

Szymon Maziarz

Data urodzenia: 30.11.1981
Licencja: UEFA A
Funkcja: I trener – 2005, II trener – pierwszy zespół, 2007

Dawid Niezbecki

Data urodzenia: 02.01.1980
Licencja: UEFA Elite Youth
Funkcja: I trener – 2007, II trener – 2008

Wiktor Osiński

Data urodzenia: 21.12.1992
Licencja: UEFA A
Funkcja: I trener – pierwszy zespół, treningi indywidualne Pro Junior

Patryk Perliński

Data urodzenia: 18.10.1999
Licencja: Grassroots C
Funkcja: II trener – 2012

Arkadiusz Pruss

Data urodzenia: 03.07.1972
Licencja: UEFA A
Funkcja: I trener – 2011, 2012

Adrian Raszka

Data urodzenia: 29.01.1982
Licencja: UEFA A
Funkcja: I trener – 2013

Dawid Raszka

Data urodzenia: 19.11.1993
Licencja: UEFA B
Funkcja: I trener – 2010, 2014

Damian Stodolny

Data urodzenia: 10.04.1980
Licencja: UEFA Elite Youth
Funkcja: I trener – drużyna kobieca

Krzysztof Szkaradek

Data urodzenia: 24.07.1990
Licencja: UEFA A
Funkcja: I trener – 2008, II trener – 2009

Paweł Werner

Data urodzenia: 01.05.1986
Licencja: UEFA B
Funkcja: I trener – 2013

Mikołaj Wilczarski

Data urodzenia: 21.11.1995
Licencja: UEFA C
Funkcja: Trener przygotowania motorycznego

Daniel Włosiński

Data urodzenia: 05.08.1997
Licencja: UEFA C
Funkcja: II trener – 2015

Patryk Zaworski

Data urodzenia: 06.03.1995
Licencja: UEFA C
Funkcja: II trener – 2016

Marcel Żyra

Data urodzenia: 04.06.1995
Licencja: UEFA A
Funkcja: I trener – 2006, II trener – 2005

P