Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 04.08.2022

JHM DEVELOPMENT partnerem Akademii Piłkarskiej Chemika

JHM DEVELOPMENT dołączył do grona partnerów naszej Akademii Piłkarskiej, wspierając organizację Oponeo Wakacji z Chemikiem 2022.

JHM DEVELOPMENT to polska firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne na terenie całego kraju. Od ponad 14 lat z sukcesem realizuje kolejne projekty deweloperskie, kształtując otaczającą nas rzeczywistość. Jest obecna w 13 polskich miastach i nadal się rozwija.

To co wyróżnia JHM DEVELOPMENT to pełne zaangażowanie w każdy etap procesu inwestycyjnego – od fazy projektowej, przez wykonawczą, aż do sprzedaży czy wynajmu. Projekty stanowią połączenie atrakcyjnych lokalizacji, funkcjonalnego projektu i efektownego designu.

Bydgoszczanie znają JHM DEVELOPMENT dzięki realizacji inwestycji: Aura Towers w pobliżu ronda Fordońskiego oraz Nowe Wyżyny w bezpośrednim sąsiedztwie naszego klubu przy ul. Bohaterów Kragujewca.

Oponeo Wakacje z Chemikiem 2022 dzięki wsparciu partnerów – w tym JHM DEVELOPMENT – były dla dzieci okazją do aktywnego spędzenia wakacji pod okiem wykwalifikowanych trenerów piłki nożnej. Akcja zakończyła się 28 lipca, gdy na boiskach Chemika Bydgoszcz odbyła się gala podsumowująca połączona z festynem.

W imieniu społeczności klubowej dziękujemy za wsparcie!

Następny artykuł

P