Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 24.05.2022

Nabór do I klasy o profilu piłkarskim! Nadal trwają zapisy!

Nadal można dołączyć do I klasy o profilu piłkarskim w Szkole Podstawowej nr 60. Akademia Chemika Bydgoszcz zaprasza chłopców i dziewczęta z rocznika 2015 do zapisów. Nauka i treningi w klasie sportowej to najefektywniejsze rozwiązania dla dzieci chcących trenować piłkę nożną.

Szkolenie w Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz oparte jest o działanie klas mistrzostwa sportowego i klas sportowych. Akademia prowadzi w tym zakresie współpracę ze Szkołą Podstawową nr 60 w Bydgoszczy. Klub posiada pełną drabinkę szkoleniową we wszystkich klasach, a zajęcia treningowe prowadzą trenerzy Akademii, będący jednocześnie zatrudnieni jako nauczyciele.

Nadal można zapisywać dzieci do I klasy  o profilu piłkarskim w Szkole Podstawowej nr 60 im. Huberta Wagnera z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy.

Wszelkich informacji na temat terminów i zasad naboru udziela Wiceprezes Klubu ds. sportowych, Arkadiusz Pruss – tel. 517-572-022

Współpraca ze szkołami obejmuje szereg korzyści dla zawodników. Do najważniejszych z nich należą: jednostki treningowe w planie lekcji, co daje możliwość rozwijania innych aktywności i czas na naukę, większa liczba jednostek treningowych niż w szkoleniu poza klasami oraz integracja szkolenia sportowego z zajęciami koordynacji ruchowej, psychologii sportu i zasad zdrowego żywienia.

Dlaczego Chemik?
– Jedna z dwóch Akademii Piłkarskich w województwie kujawsko-pomorskim wyróżnionych Złotym Certyfikatem PZPN
– 3 treningi w tygodniu w planie lekcji
– zajęcia z psychologiem sportu zgodnie z programem Akademii,
– opieka fizjoterapeuty i lekarza medycyny sportowej,
– bezpieczna droga (bez przejścia przez ulicę) ze szkoły do klubu,
– czas dla dziecka na naukę, zajęcia dodatkowe oraz inne sporty, dzięki wpisaniu treningów w plan lekcji.

Następny artykuł

P