Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 27.11.2023

Nabór do rocznika 2010

Akademia Piłkarska Chemika Moderatora Bydgoszcz ogłasza nabór uzupełniający do drużyny U14 (rocznik 2010). Zachęcamy do kontaktu.

W Akademii Piłkarskiej Chemika Moderatora Bydgoszczy trenuje obecnie ok. 500 piłkarzy i piłkarek. Łączymy doskonałą zabawę z regularnym podnoszeniem umiejętności i wpajaniem zasad zdrowego trybu życia pod okiem wykwalifikowanych trenerów

Piłkarze wychowani oraz ukształtowani w Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz regularnie trafiają do młodzieżowych reprezentacji kraju oraz najlepszych polskich klubów. Mogą również na co dzień rywalizować z drużynami na najwyższym krajowym poziomie, a na najlepszych czeka szansa szybkiego debiutu w seniorskiej piłce. Niedawno Jakub Piotrowski zadebiutował w reprezentacji Polski i zdobył bramkę w meczu eliminacji mistrzostw Europy.

Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz jest jedyną w mieście, która posiada Złoty Certyfikat PZPN i prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży we wszystkich kategoriach wiekowych od 3-latków do juniora starszego. Złoty Certyfikat to prestiżowe wyróżnienie, które potwierdza najwyższy poziom szkolenia. Klub współpracuje także z Legią Warszawa.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez szkoleniowców posiadających uprawnienia Polskiego Związku Piłki Nożnej, a podczas zajęć na jednego trenera przypada maksymalnie 12 podopiecznych. Na każdym treningu jest minimum dwóch trenerów.

Treningi odbywają się na podstawie Autorskiego Programu Szkolenia wysoko ocenionego przez Polski Związek Piłki Nożnej. Zawodnicy biorą udział także w treningach motorycznych i bramkarskich, zajęciach na basenie, analizach oraz zajęciach z psychologiem sportu. Co pół roku odbywa się analiza każdego zawodnika w oparciu o Indywidualny Profil Zawodnika.

Obecnie prowadzimy nabór do drużyny rocznika 2010. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z trenerem Błażejem Babińskim: 666-077-287.

 

 

Następny artykuł

P