Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Pierwszy zespół 24.06.2022

Ostatni mecz sezonu. Chemik Moderator zagra z Unią Solec Kujawski

W sobotę piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz zakończa sezon w IV lidze kujawsko-pomorskiej. Podopieczni trenera Wiktora Osińskiego zagrają z Unią Solec Kujawski.

Chemicy nie mają już szans na awans, ale sobotnie spotkanie i tak zapowiada się bardzo ciekawie. Unia ma bowiem tyle samo punktów co Włocłavia i obie drużyny liczą jeszcze na promocję do III ligi. Przed nimi jednak trudne zadania – Unię konfrontacja mecz na Glinkach, a Włocłavia jedzie do Świecia na mecz z zajmującą czwarte miejsce w tabeli Wdą. Jeśli Unia i Włocłavia skończą sezon z równą liczbą punktów, konieczny będzie mecz dodatkowy.

Jesienią w Solcu Kujawskim chemicy wygrali 2:0 po bramkach Damiana Kochmańskiego i Szymona Maziarza.

Wiosną obie drużyny prezentują podobny poziom – Chemik w 16 rozegranych meczach zdobył 36 punktów, a Unia o jedno oczko mniej.

W składzie Unii możemy znaleźć byłych zawodników Chemika – Filipa Żurawskiego, Daniela Katerlę Szymona Babiarza, Oliwiera Moranowskiego, Grzegorza Adamskiego i Sebastiana Packa. Grę w Unii Solec Kujawski mają za sobą także nasi piłkarze: Adam Kacprzak, Maksym Adamenko i Damian Rysiewski oraz trener Wiktor Osiński.

Początek meczu o godz. 16:00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Następny artykuł

P