Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Pierwszy zespół 14.01.2022
Fot. Sebastian Torzewski

Pierwsza drużyna rozpoczęła przygotowania. W sobotę gra wewnętrzna

Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Przed nimi pierwszy sparing.

Przez ostatnie tygodnie zawodnicy trenowali indywidualnie, więc zajęcia drużynowe rozpoczęły się od testów i badań. W kadrze drużyny znajduje się obecnie 30 zawodników. Po kontuzji do treningów wraca Raul Chojnacki, który pauzował przez niemal rok z powodu urazu kolana. Szansę pokazania się otrzymali również kolejni młodzi zawodnicy z Akademii.

W czasie okresu przygotowawczego nasi zawodnicy mają rozegrać dziewięć meczów kontrolnych. W pierwszym z nich, w sobotę, 14 stycznia, mieli zagrać z Notecią Łabiszyn. Doszło jednak do zmiany planów i ostatecznie tego dnia odbędzie się gra wewnętrzna. Początek o godz. 11:30.

Pierwszy mecz o stawkę zaplanowano na 5 marca, gdy odbędzie się spotkanie Okręgowego Pucharu Polski. Początek rundy wiosennej IV ligi tydzień później.

Kadra Chemika Moderatora Bydgoszcz na rozpoczęcie przygotowań
Bramkarze: Igor Gabrych, Hubert Kalinowski, Oskar Klon, Igor Rutkowski
Obrońcy: Maksym Adamenko, Kamil Goździkowski, Adam Kacprzak, Damian Kochmański, Szymon Skorupa, Jakub Sobieraj, Mikołaj Winiecki, Daniel Włosiński,
Pomocnicy:  Oskar Chęś, Raul Chojnacki, Mikołaj Dworczak, Hubert Grabowski, Konrad Klatecki, Maciej Kot, Oskar Lipkowski, Szymon Maziarz, Jan Rogowski, Damian Rysiewski, Kamil Serafin, Piotr Siekirka, Maciej Sobczyk, Marcel Strzyżewski, Paweł Woźny
Napastnicy: Jakub Czesiński, Patryk Perliński, Mikołaj Szmelc

Następny artykuł

P