Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 31.03.2023

Piłkarze Chemika Moderatora zagrają w Mogilnie

Już w sobotę piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz rozegrają kolejny mecz w rozgrywkach 4 ligi. Zmierzą się na wyjeździe z Pogonią Mogilno.

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Liderem Włocławek 6:2 podopieczni trenera Wiktora Osińskiego pozostają liderem tabeli. Mają obecnie 1 punt przewagi Włocłavią oraz 3 oczka zapasu nad Elaną Toruń.

Piłkarze Chemika Moderatora osiągają świetne wyniki mimo problemów kadrowych. W ostatnich meczach nie mogli bowiem wystąpić Adam Kacprzak oraz Szymon Maziarz. W Mogilnie nie zagra za to Patryk Perliński, który w spotkaniu z Liderem obejrzał czwartą żółtą kartką w tym sezonie.

Jesienią na własnym boisku chemicy wygrali z Pogonią 2:0. Drużyna z Mogilna zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli, ale ostatnie mecze w jej wykonaniu nakazują spodziewać się trudnej przeprawy. W tym roku w lidze Pogoń pokonała u siebie Włocłavię 3:1 oraz na wyjeździe Chełminiankę 5:1. Ponadto, wygrała w Pucharze Polski KPZPn ze Spartą Brodnica 3:2.

Wiosną w drużynie naszych sobotnich rywali doszło do paru zmian. Największym wzmocnieniem wydaje się pozyskanie Norberta Rościszewskiego, który dotychczas był kluczowym zawodnikiem Notecianki Pakość.

Początek sobotniego meczu w Mogilnie zaplanowano na godz. 15:00.

Następny artykuł

P