Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 04.10.2022

Podsumowanie weekendu Akademii [1-2 października]

Przedstawiamy wyniki meczów rozegranych przez drużyny Akademii Piłkarskiej Chemika Moderatora Bydgoszcz w ostatni weekend.

I liga U19
Chemik Moderator Bydgoszcz – MUKS CWZS Bydgoszcz 2:1
bramki: Danil Musiienko, Jakub Czesiński

Trener Maksym Adamenko: To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Chłopacy pokazali się z pozytywnej strony i włożyli dużo wysiłku w to zwycięstwo. Teraz trzeba się zregenerować i przygotowywać do następnego trudnego meczu z Zawiszą.

Zobacz zdjęcia z meczu
Tabela U19
Terminarz U19


Centralna Liga Juniorów U17
Lech Poznań – Chemik Moderator Bydgoszcz 9:0

Podobnie jak w meczu z Rakowem Częstochowa pierwsza połowa nie zwiastowała tak wysokiego zwycięstwa rywali. Po zmianie stron Lech zaczął jednak zdecydowanie częściej trafiać do siatki i nasi zawodnicy nadal muszą czekać na pierwsze punkty w sezonie.

Tabela CLJ U17
Terminarz CLJ U17


I liga U16
Chemik Moderator Bydgoszcz – Gol Brodnica 5:1
bramki: Krystian Kordylewicz (2), Michał Bartol, Paweł Bartol, Mikołaj Zawadzki

Piłkarze Chemika objęli prowadzenie w 7. minucie po golu Michała Bartola. Goście zdołali wyrównać, ale jeszcze w pierwszej połowie Krystian Kordylewicz i Paweł Bartol zdobyli bramki dla Chemika. W drugiej części meczu nasi zawodnicy dołożyli jeszcze dwa trafienia.

Zobacz zdjęcia z meczu
Tabela CLJ U17
Terminarz CLJ U17


I liga U15
Tucholanka Tuchola – Chemik Moderator Bydgoszcz 1:2
bramki: Kacper Olejniczak, Michał Drewnik

Trener Krzysztof Szkaradek: To był trudny mecz z przeciwnikiem, który ma indywidualnie bardzo dobrych zawodników w ofensywie. Straciliśmy szybko bramkę, ale w końcówce I połowy zdołaliśmy wyrównać. W drugiej połowie graliśmy już nieco lepiej, a decydującego gola strzeliliśmy po kontrze wyprowadzonej po rzucie rożnym dla Tucholanki.

Tabela CLJ U17
Terminarz CLJ U17


II liga U14
Chemik Moderator Bydgoszcz – Tucholanka Tuchola 8:1
bramki:  Norbert Śliwicki (cztery), Jakub Głowski (trzy), Marcel Kamiński

Trener Szymon Kmiecik: Mecz przebiegał pod nasze dyktando. Rozegraliśmy fajne zawody, szkoda straconej bramki. Pracujemy dalej i patrzymy tylko na siebie. Brawa dla chłopaków za kolejne zwycięstwo.

Tabela U14
Terminarz U14


II liga U13
Chemik Moderator Bydgoszcz – JAcademy Bydgoszcz 5:1
bramki: Konrad Lewandowski (dwie), Paweł Pulchny, Borys Wodwud, Jakub Haftkowski

Trener Łukasz Wojciechowski: Już na rozgrzewce mogliśmy dostrzec u naszych zawodników pozytywne nastawienie i wysoki poziom koncentracji. To przyczyniło się do szybko zdobytej bramki – strzeliliśmy gola już w 1. minucie spotkania. Dodało nam to pewności siebie. Stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych i zasłużenie wygraliśmy.

Tabela U13
Terminarz U13


I liga U12
Chemik Moderator Bydgoszcz – MUKS CWZS Bydgoszcz 1:0
bramka: Ryszard Ziętek

Trener Arkadiusz Pruss: Wygraliśmy bardzo ważny mecz i cieszymy się ze zwycięstwa. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji, ale generalnie był to mecz walki dwóch drużyn na podobnym poziomie.

Tabela U12
Terminarz U12

Następny artykuł

P