Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Pierwszy zespół 08.06.2023

Przegrana z Wdą Świecie

W czwartkowym meczu 4 ligi piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz przegrali na wyjeździe z Wdą Świecie 0:2.

Spotkanie rozpoczęło się świetnie dla Wdy. Już w 9 minucie wybita piłka trafiła przed pole karne do Oskara Januszewskiego, a ten mocnym strzałem pokonał Gracjana Łęta.

Następnie zaatakowali chemicy. Po starciu w polu karnym padł Patryk Perliński, ale sędzia pozostał niewzruszony na protesty bydgoszczan. Zamiast tego w 16 minucie było już 2:0 dla gospodarzy. Bramkę ponownie zdobył Januszewski, tym razem po dobrym podaniu w pole karne.

Do przerwy wynik już się nie zmienił. W samej końcówce pierwszej połowy niecelne strzały oddali jeszcze Piotr Siekirka oraz Jakub Ratkowski.

Na drugą połowę chemicy wyszli z dużo większym animuszem, ale pod bramką rywali brakowało im konkretów. Defensywa gospodarzy była bardzo dobrze dysponowana. Wda pilnowała prowadzenia, a co jakiś czas wyprowadzała groźne ataki, zmuszając do wysiłku Gracjana Łęta.

W niedzielę piłkarze Chemika zagrają u siebie z Notecią Łabiszyn. Początek meczu o godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy!

32. kolejka 4 ligi
Wda Świecie – Chemik Moderator Bydgoszcz 2:0 (2:0)
bramki: Oskar Januszewski 9′, 16′

Chemik: Łęt – Włosiński, Adamenko, Kochmański, Goździkowski – Klimkiewicz (61′ Klatecki), Rysiewski – Strzyżewski (61′ Czesiński), Maziarz (77′ Chęś), Siekirka – Perliński.

Następny artykuł

P