Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Pierwszy zespół 10.07.2022

Przygotowania do nowego sezonu

W zbliżającym się tygodniu piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz rozpoczną przygotowania do sezonu 2022/2023. W planach drużyny są trzy sparingi oraz zgrupowanie.

Zawodnicy Chemika Moderatora rozpoczną treningi na obiektach klubowych we wtorek, 12 lipca. W czasie okresu przygotowawczego rozegrają trzy sparingi – 16 lipca rywal do ustalenia lub sparing wewnętrzny, 20 lipca z Wdą Świecie (dom), 23 lipca z Sokołem Kleczew (wyjazd) i 29 lipca z Chojniczanką II Chojnice. Ostatni z tych meczów odbędzie się podczas zgrupowania, które zaplanowano na 26 – 30 lipca w Szczecinku.

Latem w drużynie nie dojdzie do dużych zmian kadrowych. Nadal trzon drużyny mają stanowić wychowankowie klubu i młodzi piłkarze z naszej Akademii Piłkarskiej. W nowym sezonie w barwach Chemika nie ujrzymy Raula Chojnackiego i Kamila Serafina, którzy zdecydowali się na studia poza Bydgoszczą. Dziękujemy im za wszystkie występy w barwach Chemika!

W zbliżającym się sezonie sztab szkoleniowy pierwszej drużyny tworzyć będą: Wiktor Osiński (trener), Szymon Maziarz (asystent trenera), Damian Bławat (trener bramkarzy), Mikołaj Wilczarski (trener przygotowania motorycznego), Adam Kardasz (trener napastników), Łukasz Grygrowicz (trener analityk), Zbigniew Frasz (kierownik drużyny) oraz Stanisław Kozłowski (masażysta).

1. kolejkę IV ligi kujawsko-pomorskiej w sezonie 2022/2023 zaplanowano na weekend 6/7 sierpnia. Piłkarze Chemika poznali już także rywala w II rundzie Pucharu Polski KPZPN. W środę, 31 sierpnia zagrają na wyjeździe ze zwycięzcą pary Orzeł Bydgoszcz – Iskra Zamość Rynarzewo.

Następny artykuł

P