Sebastian Torzewski

Tagi:
Kobiety 05.09.2022

Remis na inaugurację IV ligi kobiet

W meczu 1. kolejki IV ligi piłkarki Chemika Moderatora Bydgoszcz zremisowały ze Strażakiem Przechowo 1:1.

Mecz od początku toczył się pod dyktando piłkarek Chemika Moderatora. W pierwszej połowie nie udało się jednak udokumentować przewagi bramką – bydgoszczanki miały kilka dobrych sytuacji, ale brakowało skutecznego wykończenia.

Po przerwie piłkarki Chemika nadal prowadziły grę i w końcu w 61. minucie udało się wyjść na prowadzenie. W zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazła się Edyta Sobczyk i bydgoszczanki wyszły na prowadzenie.

W kolejnych minutach nadal przeważały zawodniczki Chemika i nic nie zwiastowało wyrównania. Jednak w 78. minucie gry piłkarki Strażaka przeprowadziły kontrę i było 1:1. Do końca spotkania zawodniczki Chemika próbowały jeszcze wrócić na prowadzenie, ale wynik nie zmienił się.

Za tydzień, w meczu 2. kolejki, piłkarki Chemika Moderatora Bydgoszcz zagrają na wyjeździe z JSS Toruń.