Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Pierwszy zespół 29.05.2023

Sprzedaż biletów na finał Pucharu Polski KPZPN

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz finału Pucharu Polski KPZPN, w którym piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz zagrają z Zawiszą Bydgoszcz. Spotkanie odbędzie się w środę, 21 czerwca.

Sprzedaż biletów prowadzona jest obecnie w formule online w serwisie abilet.pl. Spotkanie odbędzie się jako impreza masowa z ograniczeniem liczby widzów do 4000.

W sprzedaży dostępne są następujące bilety:
– bilet normalny (trybuna A lub trybuna B) – 20 zł
– bilet ulgowy (dzieci i młodzież do lat 18 oraz osoby powyżej 65. roku życia) – 10 zł
– strefa VIP (trybuna A wraz z cateringiem oraz parking przed trybuną A) – 50 zł
– ograniczona pula biletów darmowych dla dzieci do lat 4 (dostępne tylko w kasie)

Strona ze sprzedażą biletów – TUTAJ

Wszyscy czynni zawodnicy Akademii na mocy porozumienia między klubami mają zapewniony darmowy wstęp na mecz. Popołudniowe treningi w środę, 21 czerwca zostaną przełożone na inne terminy, aby każdy mógł pojawić się na stadionie. Szczegółowe informacji na temat dystrybucji biletów dla zawodników wkrótce.

Sektory dla kibiców i sympatyków obu klubów będą oznaczone. Organizator prosi o zwracanie uwagi na komunikaty wewnątrz sektorów. Sektory 15L i 15P są sektorami tzw. Młyna, gdzie doping prowadzi zorganizowana grupa kibiców Zawiszy.

W dniu meczowym otwarte będą dwie bramy: od ul. Gdańskiej na trybunę B oraz od kortów tenisowych na terenie kompleksu na trybunę A. Parking dla kibiców będzie dostępny od ul. Gdańskiej

Początek meczu o godz. 19:30.

Następny artykuł

P