Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 06.01.2022

Testy dla roczników 2004-2007

Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz ogłasza testy dla zawodników z roczników 2004-2007. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już 26 stycznia.

Drużyny Akademii Piłkarskiej Chemika Moderatora Bydgoszcz regularnie występują w rozgrywkach Ligi Makroregionalnej i Centralnej Ligi Juniorów. Jednocześnie klub stawia na młodych zawodników w rozgrywkach seniorskich – należy do grona czołowych drużyn IV ligi kujawsko-pomorskiej oraz najwyżej klasyfikowanych w Pro Junior System. W rundzie jesiennej w zespole debiutowali piłkarze z rocznika 2005.

Rozwój młodych zawodników w Akademii Piłkarskiej Chemika Moderatora Bydgoszcz dostrzegają przedstawiciele innych klubów polskich i zagranicznych. W ostatnich miesiącach Oskar Klon i Jakub Czesiński zostali zaproszeni na testy w 1. FC Nurnberg oraz Frosinone Calcio.

Na zawodników Akademii Piłkarskiej Chemika Moderatora Bydgoszcz czeka bogata oferta treningowa złożona z między innymi zajęć indywidualnych, bramkarskich oraz mentalnych, które realizowane są w ramach składki członkowskiej, bez dodatkowych opłat. Szkolenie w naszym klubie zostało wysoko ocenione przez Polski Związek Piłki Nożnej, który przyznał Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz złotą gwiazdkę w programie certyfikacji – jako jednemu z dwóch klubów w województwie kujawsko-pomorskim.

Obecnie prowadzimy nabór dla zawodników z roczników 2004-2007. Test-mecz zaplanowano na środę, 26 stycznia, na boisku ze sztuczną nawierzchnią w kompleksie BKS Chemik przy ul. Glinki 79 w Bydgoszczy. Prosimy zawodników o przybycie na godz. 13:15. Test-mecz rozpocznie się o godz. 14:00.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się pod adresem mailowym skauting@chemikbydgoszcz.pl lub pod numerem telefonu 661 393 558.

Następny artykuł

P