Akademia 02.11.2021
piłka nożna bydgoszcz

Trampkarze zagrali z Wdą Świecie i Zawiszą

Kolejne mecze w rozgrywkach ligowych rozegrali trampkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz. Nasze zespoły zmierzyły się z Wdą Świecie i Zawiszą Bydgoszcz. 

W II lidze rocznika 2007 mecz Wdy z Chemikiem był spotkaniem na szczycie. Niestety, naszej drużynie nie udało się zrewanżować za porażkę sprzed paru tygodni, choć młodzi chemicy dobrze rozpoczęli spotkanie i po bramkach Bartosza Zarembskiego i Maksyma Piekarskiego prowadzili 2:0. Później jednak do siatki trafiali już tylko gospodarze – trzy gole Kacpra Groszewskiego i trafienie Krzysztofa Skomry dały Wdzie zwycięstwo 4:2.

Po 13. kolejkach podopieczni trenera Krzysztofa Szkaradka zajmują drugie miejsce w tabeli, z sześcioma punktami straty do Wdy, która zapewniła już sobie awans. W ostatniej kolejce nasi piłkarze zmierzą się u siebie z Cuiavią Inowrocław. Mecz w sobotę o godz. 16:00.

Punktów w ten weekend nie udało się zdobyć także zawodnikom z rocznika 2008, którzy przegrali z Zawiszą 1:4. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Norbert Śliwicki. Chemicy zajmują obecnie 6. miejsce w tabeli. W najbliższy weekend zagrają na wyjeździe z Unią Wąbrzeźno.

Następny artykuł

P