Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 03.07.2022

Zapraszamy na Oponeo Wakacje z Chemikiem 2022

Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz zaprasza do uczestnictwa w wyjątkowej, dziesiątej edycji Oponeo Wakacji z Chemikiem – bezpłatnych treningów piłki nożnej dla dzieci.

Akcja odbywającą się od 2012 roku na obiektach klubowych przy ul. Glinki 79 cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony dzieci i ich rodziców. W poprzednich edycjach uczestniczyło w niej blisko 500 uczestników.

W Oponeo Wakacjach z Chemikiem mogą brać udział wszystkie dzieci w wieku do 12 lat – niezależnie od płci, poziomu sportowego czy przynależności klubowej. Treningi są otwarte i bezpłatne. Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz uczestnictwa, który opiekunowie otrzymają podczas zajęć.

Oponeo Wakacje z Chemikiem 2022

Treningi będą odbywać się przez cały lipiec, od poniedziałku do czwartku w kompleksie Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz przy ul. Glinki 79. Treningi – w zależności od grupy wiekowej – będą rozpoczynać się o godz. 15:00 (9-12 lat) oraz o godz. 17:00 (do lat 8).

Głównymi partnerami akcji są: Miasto Bydgoszcz, Oponeo, Grupa Moderator, Bydgoskie Centrum Sportu, Polski Związek Piłki Nożnej, Kujawsko-Pomorski Związki Piłki Nożnej, Kappa, SM Budowlani i RSM Jedność, a patronami medialnymi – MetropoliaBydgoska.PL i TVP Bydgoszcz. Zadanie realizowane jest przy udziale środków z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz od 2019 roku odznacza się Złotym Certyfikatem PZPN – jako jedna z zaledwie dwóch szkółek w województwie kujawsko-pomorskim. Potwierdza to spełnienie szeregu kryteriów i jest gwarancją najwyższej jakości szkolenia.

Oponeo Wakacje z Chemikiem 2022 – najważniejsze informacje:
– treningi odbywać się będą przez cały lipiec, od poniedziałku do czwartku, w dwóch grupach: dla dzieci 9-12 lat w godz. 15:00-16:30 oraz dla dzieci do 8. roku życia w godz. 17:00-18:30;
– treningi są bezpłatne i otwarte dla wszystkich dzieci, niezależnie od płci, przynależności klubowej i umiejętności;
– na treningi nie obowiązują zapisy, rodzice proszeni są jedynie o wypełnienie ankiety uczestnictwa, którą dzieci otrzymają od trenerów;
– należy zabrać ze sobą strój sportowy odpowiedni do warunków atmosferycznych oraz picie;
– treningi prowadzić będą trenerzy posiadający niezbędne uprawniania i kwalifikacje;
– poza zajęciami treningowymi organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami;
– każdy uczestnik otrzyma upominki;
– zbiórka przed zajęciami odbywa się przed boiskiem ze sztuczną murawą na ul. Glinki 79.

Następny artykuł

P