Autor:

Szymon Kołodziejski

Tagi:
Akademia 26.04.2024
Chemik 2013

Weekend akademii [27-28 kwietnia]

W najbliższy weekend odbędą się kolejne mecze rozgrywek młodzieżowych K-PZPN z udziałem zespołów młodzieżowych Chemika Moderatora Bydgoszcz. Cztery drużyny bydgoskiej akademii rozegrają mecze u siebie.

Sobota

W pierwszy dzień weekendu przed szansą na zdobycie kompletu punktów stanie pierwszoligowy zespół U19. Notowani na 4. miejscu w klasyfikacji bydgoszczanie rozegrają na wyjeździe derby z liderem tabeli – MUKS-em CWZS-em Bydgoszcz.

W sobotę swój mecz rozegra także zespół U15. Zajmująca 3. miejsce w tabeli I ligi Trampkarzy C1 ekipa z Glinek zagrają na wyjeździe z Włókniarzem Toruń.

Liderująca w zestawieniu II ligi drużyna U14 zmierzy się z kolei u siebie w derbowym meczu z 3. w klasyfikacji Gwiazdą Bydgoszcz.

Ponadto występujący w IV grupie IV ligi w podokręgu bydgoskim drugi zespół U13 stoczy wyjazdowy bój z Goplanią Inowrocław. Młodzi chemicy są aktualnie liderami tabeli, a drużyna z „miasta na Soli” zajmuje 6. pozycję.

W sobotę kolejny mecz IV ligi rozegra także męski zespół seniorów. Chemik zmierzy się na wyjeździe z Łokietkiem Brześć Kujawski.

Niedziela

W niedzielę do gry przystąpi występujący w I lidze zespół U16. Notowany na 5. miejscu w klasyfikacji Chemik zagra w delegacji z 7. w zestawieniu Lechem Rypin.

Zajmująca 4. miejsce w tabeli drugoligowa drużyna U12 zmierzy się u siebie w derbowym pojedynku z 5. w klasyfikacji Zawiszą Bydgoszcz.

Występujący w II grupie bydgoskiej III ligi Młodzika D2 drugi zespół U11 zagra u siebie z Wisłą Strzelce Górne. W tej chwili Chemik zajmuje 4. miejsce w tabeli, a wiślacy są 6.

W drugi dzień weekendu na boisku zobaczymy także występujące w I grupie bydgoskiej A klasy rezerwy seniorów Chemika. Drugi zespół męski klubu z Glinek zmierzy się na wyjeździe z Gromem Więcbork.

Swój kolejny mecz w rozgrywkach LOKUM III ligi rozegra także kobieca drużyna Chemika, która w derbowym pojedynku będzie gościła przed własną publicznością Victorię Niemcz Osielsko.

Młodzi zawodnicy rozegrają także mecze w ramach turniejów „Od Pasji do Futbolu”, gdzie nie ma ewidencji tabeli i wyników.

Spotkania rozegrane awansem lub przeniesione

Spotkanie 6.kolejki I ligi KPZPN w kategorii Młodzika D1, w którym Chemik mierzył się u siebie z Elaną Toruń odbyło się już w środę, 24 kwietnia. Mecz zakończył się wygraną bydgoskiego zespołu 4:3.

Ponadto w piątek 26 kwietnia rozegrane zostało spotkanie 6. kolejki I ligi KPZPN w kategorii Juniora Młodszego B1, w którym Chemik mierzył się u siebie z MUKS-em CWZS-em Bydgoszcz.

Zapraszamy do wspierania wszystkich drużyn!

SOBOTA

10:00, U15: Włókniarz Toruń – Chemik Moderator Bydgoszcz

10:00, U14: Chemik Moderator Bydgoszcz – Gwiazda Bydgoszcz

10:00, U13: Goplania Inowrocław – Chemik Moderator II Bydgoszcz

11:00, IV liga: Łokietek Brześć Kujawski – Chemik Moderator Bydgoszcz

14:15, U19: MUKS CWZS Bydgoszcz – Chemik Moderator Bydgoszcz

NIEDZIELA

10:00, U16: Lech Rypin – Chemik Moderator Bydgoszcz

10:00, U12: Chemik Moderator Bydgoszcz – Zawisza Bydgoszcz

12:00, U11: Chemik Moderator II Bydgoszcz – Wisła Strzelce Górne

13:00, A klasa: Grom Więcbork – Chemik Moderator II Bydgoszcz

16:00, III liga kobiet: Chemik Moderator Bydgoszcz – Victoria Niemcz Osielsko

Mecze w ramach rozgrywek Od Pasji do Futbolu – rożne terminy

Następny artykuł

P