Autor:

Szymon Kołodziejski

Tagi:
Akademia 03.05.2024
Chemik 2015

Weekend akademii [4-5 maja]

W najbliższy weekend odbędą się kolejne mecze rozgrywek młodzieżowych K-PZPN z udziałem zespołów młodzieżowych Chemika Moderatora Bydgoszcz.

Sobota

W sobotę na boisku zobaczymy zespół U19. Zajmujący 5. miejsce w tabeli I ligi młodzi chemicy podejmą przed własną publicznością notowany oczko niżej MKS Janikowo.

Po południu swój mecz rozegra także drugi zespół Młodzika D2, czyli drużyna rocznika 2013. W ramach meczu II grupy bydgoskiej III ligi zawodnicy z Bydgoszczy zmierzą się w delegacji z Olimpią Wtelno. W tej chwili bydgoszczanie zajmują w zestawieniu 3. miejsce, a rywale to liderzy zmagań.

Niedziela

W niedzielę spotkanie rozegra z kolei czwartoligowa druga drużyna U13. Prowadzący w tabeli chemicy mierzyć się będą na wyjeździe w derbach miasta z notowaną na 3. miejscu drugą ekipą Zawiszy Bydgoszcz.

W drugi dzień weekendu pierwszy zespół seniorów znów powalczy o punkty w rozgrywkach kujawsko-pomorskiej IV ligi. Drużyna prowadzona przez trenera Wiktora Osińskiego zagra na wyjeździe ze Spartą Brodnica.

Z kolei drugi zespół seniorów tym razem uda się  na ciekawie zapowiadający się wyjazdowy A-klasowy bój z wiceliderem tabeli – miejscowym Gryfem. Mecz odbędzie się w Wojnowie z powodu modernizacji obiektu w Sicienku.

Spotkania rozegrane awansem lub przeniesione

W środę 24 kwietnia rozegrane zostało spotkanie 8. kolejki I ligi KPZPN w kategorii Trampkarza C1, w którym Chemik mierzył się u siebie z MUKS-em CWZS-em Bydgoszcz. Mecz zakończył się wygraną bydgoskiego zespołu 2:1.

Spotkanie 8. kolejki I ligi KPZPN w kategorii Juniora Młodszego B1, w którym Chemik zmierzy się na wyjeździe z UKS GOL-em Brodnica odbędzie się w późniejszym terminie – 7 maja.

Pojedynek 8. kolejki I ligi KPZPN w kategorii Juniora Młodszego B2, w którym Chemik zmierzy się u siebie z Pomorzaninem Toruń odbędzie się w późniejszym terminie – 15 maja.

Mecz 8. kolejki I ligi KPZPN w kategorii Młodzika D1, w którym Chemik zmierzy się u siebie z MUKS-em CWZS Bydgoszcz odbędzie się w późniejszym terminie – 6 maja.

Spotkanie 8. kolejki II ligi KPZPN w kategorii Młodzika D2, w którym Chemik zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Fordon w późniejszym terminie – 8 maja. Pojedynek planowany jest na stadionie przy ulicy Piwnika Ponurego.

Zespół z rocznika 2010, który występuje w II lidze KPZPN w kategorii Trampkarza C2, w najbliższej 8. kolejce będzie pauzował.

Widzimy się na naszych meczach!

SOBOTA

10:00, U19: Chemik Moderator Bydgoszcz – MKS Janikowo

10:00, U11: Olimpia Wtelno – Chemik Moderator II Bydgoszcz

NIEDZIELA

10:00, U13: Zawisza II Bydgoszcz – Chemik Moderator II Bydgoszcz

11:00, A klasa: Gryf Sicienko – Chemik Moderator II Bydgoszcz (w Wojnowie)

15:00, IV liga: Sparta Brodnica – Chemik Moderator Bydgoszcz

Mecze w ramach rozgrywek Od Pasji do Futbolu – rożne terminy

Następny artykuł

P