Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 19.11.2022

Wydawnictwo SQN gra z Chemikiem przed mistrzostwami świata

Już wkrótce rozpoczną się mistrzostwa świata w piłce nożnej! Z tej okazji Wydawnictwo Sine Qua Non przygotowało niespodziankę dla sympatyków Chemika Bydgoszcz.

Blokowisko na imigranckich przedmieściach Lyonu, gdzie łatwo o kłopoty. Kumple, z których niejeden trafił potem za kratki. I rówieśnicy, którzy nabijali się z jego wycofania i nieśmiałości. Powiedzieć, że Karim Benzema nie miał łatwego startu w życie, to nic nie powiedzieć. Na szczęście miał za to rodziców, którzy postanowili ochronić swoje dzieci przed złym losem. Przede wszystkim jednak zwyciężył jego wielki piłkarski talent i determinacja w dążeniu do celu. To dzięki nim trafił do REALU MADRYT, PIĘCIOKROTNIE WYGRYWAŁ W LIDZE MISTRZÓW i zdobył najcenniejsze indywidualne trofeum piłkarskie – ZŁOTĄ PIŁKĘ.

Poznaj historię Karima Benzemy – piłkarza, który jak mało kto musiał walczyć o swoje. Dowiedz się, w jakie kłopoty się wpakował, że na 6 lat zniknął z reprezentacji Francji. Odbądź podróż z ubogich przedmieść Lyonu do wielkiego Madrytu, gdzie u boku wielkiego CR7 – a potem także i bez niego – okazał się NAPASTNIKIEM WRĘCZ IDEALNYM.

Choć ta historia brzmi bajkowo, bajką wcale nie jest. W dodatku to wszystko WYDARZYŁO SIĘ NAPRAWDĘ. [Zobacz więcej o książce]

Z okazji premiery książki „”Benzema. Napastnik idealny” sympatycy Chemika Bydgoszcz już wkrótce będą mogli wygrać jeden z egzemplarzy przekazanych naszej Akademii Piłkarskiej. Szczegóły konkursu już w poniedziałek. Na razie zdradzimy tylko, że konkurs będzie miał związek z nadchodzącym meczem reprezentacji Polski.

Następny artykuł

P