Wypożyczeni i wychowankowie [RAPORT, 18-19 marca]

Przedstawiamy raport z gry zawodników wypożyczonych oraz wychowanków.

W ostatnich dniach nasz wychowanek Filip Borowski został powołany do reprezentacji Polski U20. Przebywa obecnie z kadrą na zgrupowaniu. Gratulacje!

Zawodnicy wypożyczeni

III liga
Grzegorz Adamski (Unia Solec Kujawski) – na ławce w przegranym 1:4 meczu z Olimpią Grudziądz
Szymon Skorupa (Unia Solec Kujawski) – na ławce w przegranym 1:4 meczu z Olimpią Grudziądz oraz 90 minut w meczu A-klasowych rezerw Unii z Wdą II Świecie (3:5)

IV liga
Igor Rutkowski (Wda Świecie) – na ławce w wygranym 3:0 meczu ze Startem Pruszcz oraz na ławce w meczu A-klasowych rezerw Wdy z Unią II Solec Kujawski (5:3)
Mikołaj Szmelc (Noteć Łabiszyn) – 45 minut w zremisowanym 0:0 meczu z Notecianką Pakość

IV liga pomorska
Raul Chojnacki – 90 minut w przegranym 0:1 meczu z GKS Kowale

V liga wielkopolska
Wojciech Skiba (Wełna Skoki) – 2 minuty w przegranym 0:1 meczu z Leśnikiem Margonin

A klasa (gr. Bydgoszcz I)

Kacper Laskowski (Unia II Solec Kujawski) – 60 minut w przegranym 3:5 meczu z Wdą II Świecie
Patryk Rybarczyk (Gryf Sicienko) – 20 minut wygranym 2:1 meczu z Tucholanką Tuchola

Gwiazda Bydgoszcz, w której występuje Igor Gabrych w ten weekend pauzowała.

Wychowankowie i zawodnicy, którzy grali w drużynach Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz

Ligi zagraniczne
Jakub Piotrowski (Ludogorec Razgrad) – 90 minut i asysta w wygranym 3:1 meczu ligi bułgarskiej z Hebar

Fortuna I liga
Filip Borowski (Zagłębie Sosnowiec) – 9 minut w zremisowanym 0:0 meczu z Chrobrym Głogów
Beniamin Czajka (Skra Częstochowa) – 90 minut w przegranym 0:3 meczu z Wisłą Kraków

eWinner II liga
Michał Borecki (KKS Kalisz) – 86 minut w wygranym 2:0 meczu z GKS Jastrzębie
Dawid Retlewski (Wisła Puławy) – 13 minut w zremisowanym 3:3 meczu z Zagłębiem 2 Lubin

III liga gr. 2
Sebastian Rugowski (Zawisza Bydgoszcz) – 45 minut w przegranym 1:2 meczu z Pogonią Nowe Skalmierzyce
Daniel Katerla (Unia Solec Kujawski) – 24 minuty w przegranym 1:4 meczu z Olimpią Grudziądz
Oliwer Moranowski (Unia Solec Kujawski) – 4 minuty w przegranym 1:4 meczu z Olimpią Grudziądz
Sebastian Pacek (Unia Solec Kujawski) – 90 minut w przegranym 1:4 meczu z Olimpią Grudziądz

CLJ U19
Paweł Woźny (Raków Częśtochowa) – 77 minut w wygranym 2:0 meczu z Arką Gdynia
Gracjan Gawroński (Pogoń Szczecin) – 15 minut w zremisowanym 3:3 meczu z Cracovią

CLJ U17
Igor Stankiewicz (Lech Poznań) –80 minut w zremisowanym 1:1 meczu ze Śląskiem Wrocław

CLJ U15
Kamil Baj (Pogoń Szczecin) – 30 minut i asysta w wygranym 3:0 meczu z Gwardią Koszalin
Oliwier Trojanowski (Raków Częstochowa) –52 minuty i gol w wygranym 6:0 meczu z Miedzią Legnica

Powyższa lista obejmuje piłkarzy, którzy wystąpili w drużynach młodzieżowych Chemika Bydgoszcz, a obecnie grają w minimum III lidze lub Centralnej Lidze Juniorów