Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 25.07.2022

Zakończenie Oponeo Wakacji z Chemikiem 2022

Już w czwartek, 28 lipca odbędzie się uroczyste zakończenie Oponeo Wakacji z Chemikiem 2022. Na młodych uczestników akcji czeka wiele atrakcji.

Za nami już prawie miesiąc treningów. Był to czas pod wieloma względami wyjątkowy i rekordowy. Jubileuszowa, 10. edycja akcji odbywa się przy bardzo słonecznej pogodzie i rekordowej frekwencji.

W czwartek  przyjdzie czas na podsumowanie treningów. Dlatego zapraszamy wszystkich uczestników na uroczyste zakończenie Oponeo Wakacji z Chemikiem. Wzorem ubiegłych lat uroczystość odbędzie się tam, gdzie spotykaliśmy się na treningach – na boiskach BKS Chemik przy ul. Glinki 79.

W tym roku zakończenie będzie miało nieco inny scenariusz. Rozpocznie się oczywiście od części oficjalnej – będą podziękowania dla partnerów akcji, wspólne zdjęcie i wręczenie nagród za organizowane w ostatnich dniach konkursy.

Tak jak na zakończenie każdej edycji, podczas czwartkowego wydarzenia każdy uczestnik akcji dostanie pamiątki z okazji zakończenia treningów. Zawartości paczki z prezentami oczywiście nie będziemy teraz zdradzać. Możemy jednak powiedzieć parę słów o innych atrakcjach.

W czasie zakończenia będziecie mogli zobaczyć niesamowite tricki piłkarskie podczas pokazu freestyle football. Na własne oczy przekonacie się, jaki cuda można robić z piłką.

Gdy już otrzymacie upominki i zrobicie pamiątkowe zdjęcia z trenerami, nasze spotkanie wcale się nie skończy. Przez dwie godziny do Waszej dyspozycji będzie strefa rozrywki, w skład której wejdą: stanowiska malowania buzi, stanowiska z balonami, wata cukrowa i popcorn, strefa sportu i rekreacji, strefa zabaw dla najmłodszych oraz strefa konkursów i zabaw ekologicznych. Czekać na Was będą również strażacy, którzy zaprezentują swój wóz.

Wszystkie te atrakcje będą – tak jak całe Oponeo Wakacje z Chemikiem – darmowe.

Zapraszamy już w czwartek, 28 lipca na godz. 18:00. Do zobaczenia!

Głównymi partnerami akcji są: Miasto Bydgoszcz, Oponeo, Grupa Moderator, Bydgoskie Centrum Sportu, JHM Development, Polski Związek Piłki Nożnej, Kujawsko-Pomorski Związki Piłki Nożnej, Kappa i SM Budowlani, a patronami medialnymi – MetropoliaBydgoska.PL i TVP Bydgoszcz. Zadanie realizowane jest przy udziale środków z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Następny artykuł

P