Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 24.07.2023

Zakończenie Oponeo Wakacji z Chemikiem 2023

Już w poniedziałek, 31 lipca odbędzie się uroczyste zakończenie Oponeo Wakacji z Chemikiem 2023. Na młodych uczestników akcji czeka wiele atrakcji.

Za nami już prawie miesiąc treningów. Po raz kolejny udało nam się pobić rekord frekwencji – cieszymy się, że akcja Oponeo Wakacje z Chemikiem z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Ostatniego dnia lipca przyjdzie czas na podsumowanie treningów. Dlatego zapraszamy wszystkich uczestników na uroczyste zakończenie Oponeo Wakacji z Chemikiem. Wzorem ubiegłych lat uroczystość odbędzie się tam, gdzie spotykaliśmy się na treningach – na boiskach BKS Chemik przy ul. Glinki 79.

Zakończenie rozpocznie się oczywiście od części oficjalnej – będą podziękowania, zdjęcia i nagrody. Na koniec każdy uczestnik otrzyma medal i pamiątki z okazji zakończenia treningów.

Następnie odbędzie się część rozrywkowa – tak jak w zeszłym roku zapraszamy Was do zabawy z animatorkami i udziału w konkursach. Wszystkie te atrakcje będą – tak jak całe Oponeo Wakacje z Chemikiem – darmowe.

Zapraszamy już w poniedziałek, 31 lipca na godz. 18:00. Do zobaczenia!

Następny artykuł

P