Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 25.11.2021

Zespół U10 wystąpi w Łuczniczce. Akcja w ważnym celu

Już w piątek w hali Immobile Łuczniczka odbędzie się akcja #grajdlajaj. Impreza promująca badania profilaktyczne i wiedzę na temat nowotworów obfitować będzie w wydarzenia sportowe, w których wezmą udział także młodzi sportowcy Chemika Bydgoszcz.

W ramach wydarzenia odbędą się liczne mecze pokazowe. Przeciwko sobie zagrają drużyny składające się ze sportowców, celebrytów, dziennikarzy i ludzi biznesu. Wystąpią także młodzi piłkarze Akademii Chemika Bydgoszcz do lat 10, którzy zmierzą się z rówieśnikami z Polonii Bydgoszcz. Zaplanowano także liczne konkursy, pokazy cheerleaderek oraz animacje dla najmłodszych.

Akcje wspierać będą liczni sportowcy: Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Iga Baumgart–Witan, Piotr Lisek, Wojciech Pszczolarski, Emil Sajfutdinow i Wiktor Przyjemski. Dla fanów czarnego sportu zostanie utworzona specjalna Strefa Żużlowa.

Przez cały czas trwania wydarzenia dla publiczności dostępne będzie stoisko Centrum Onkologii, gdzie będzie można wykonać podstawowe badania. Specjaliści pokażą także, jak prawidłowo przeprowadzać samobadanie w domu. W obrębie stoiska zorganizowane zostaną: stoisko edukacji przeciwnowotworowej, stoisko wstępnej rejestracji do kolonoskopii i NDTK, stoisko rejestracji do badań profilaktycznych męskich narządów płciowych oraz stoisko pielęgniarskie.

#grajdlajaj
26 listopada, godz. 18:00,
Hala Łuczniczka w Bydgoszczy
WSTĘP WOLNY

Następny artykuł

P