Sztab szkoleniowy

Szymon Maziarz

Data urodzenia: 30.11.1981
Licencja: UEFA A
Funkcja: I trener

Bartosz Kubiak

Data urodzenia: 08.09.1991
Licencja: UEFA Elite Youth
Funkcja: II trener

Damian Bławat

Data urodzenia: 16.03.1984
Licencja: UEFA A
Funkcja: Trener bramkarzy

Adam Kardasz

Data urodzenia: 01.11.1983
Funkcja: trener napastników

Mikołaj Wilczarski

Data urodzenia: 21.11.1995
Licencja: UEFA C
Funkcja: Trener przygotowania motorycznego

P