Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Kobiety 01.04.2023

Błażej Babiński: Chcemy utrzymać pozycję lidera [WIDEO]

Drużyna kobiet przygotowuje się do rundy wiosennej w 4 lidze. O przebiegu ostatnich tygodni porozmawialiśmy z trenerem Błażejem Babińskim.

Trener Błażej Babiński: „Okres przygotowawczy przebiega zasadniczo zgodnie z planem mimo odwołanych z różnych przyczyn trzech sparingów. To, co zaplanowaliśmy na treningach, udaje nam się realizować. Możliwość sprawdzenia w grach kontrolnych była trochę mniejsza, ale mam nadzieję, że w trakcie pozostałego do rozgrywek miesiąca oprócz zaplanowanego sparingu z Chojniczanką uda nam się rozegrać jeszcze przynajmniej jeden mecz.

Dołączyła do nas Marta Ossowska z naszego ligowego rywala Juventusu Toruń. Udało się też w końcu formalnie załatwić transfer Majki Smolik, która trenowała z nami od września. Dołączyły też do nas dwie zawodniczki, które zaczynają przygodę z piłką. Mamy nadzieję, że uda się przeprowadzić jeszcze jeden transfer przed startem rozgrywek.

Cel jest zawsze taki sam – wygrać. Wygrać każdy mecz, ale też rozgrywki, w których występujemy. Chcemy utrzymać pozycję lidera, którą mamy po jesieni i w przyszłym sezonie grać już w 3 lidze.”

Następny artykuł

P