Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Pierwszy zespół 04.11.2021
chemik bydgoszcz
Fot. Tomasz Czachorowski

IV liga: Kolejny mecz z rywalem z czołówki tabeli

Już w sobotę piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz rozegrają kolejny mecz w IV lidze. Zmierzą się na własnym boisku ze Spartą Brodnica.

Przed tygodniem chemicy wygrali niezwykle ważny mecz z Włocłavią, dzięki czemu awansowali na trzecie miejsce w tabeli. Spotkanie we Włocławku było też trzecim z rzędu pojedynkiem z rywalem z czołówki tabeli. Po remisach z Wdą Świecie i Lechem Rypin w końcu udało się zwyciężyć.

Najbliższy rywal naszych piłkarzy, Sparta Brodnica, to także drużyna z górnych rejonów ligowej hierarchii. Brodniczanie zajmują obecnie szóste miejsce, ale jeśli wygraliby zaległy mecz ze Sportisem Łochowo, zrównaliby się punktami z drugą Wdą Świecie.

Latem w Brodnicy doszło do dużych zmian. Trenerem drużyny został Tomasz Paczkowski. Z zespołem pożegnali się doświadczeni Mateusz Wiśniewski, Adam Reise, Maciej Koczur i Dorian Banasiak. Do drużyny wrócił za to Arkadiusz Kozłowski, a z Zawiszy pozyskano Kamila Czyżniewskiego. Ważnym zawodnikiem jest też inny doświadczony piłkarz, Grzegorz Domżalski.

Po meczu ze Spartą chemicy nie będą mieli wiele czasu na odpoczynek. W przyszły czwartek, 11 listopada, zagrają w Toruniu z Pomorzaninem, a w niedzielę, 14 listopada podejmą Cuiavię Inowrocław.

Początek sobotniego meczu ze Spartą o godz. 12:00 na stadionie przy ul. Glinki 79. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Następny artykuł

P