Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 25.07.2022

Nabór uzupełniający do I LO

W czwartek, 28 lipca odbędą się testy uzupełniające do I klasy o profilu piłkarskim w XI Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy.

Testy odbędą się na obiektach BKS Chemik przy ul. Glinki 79. Początek zaplanowano na godz. 16:00.

Szczegółowych informacji na temat testów udzielają koordynatorzy naboru:
Szymon Maziarz (trener zespołu) – 501-099-809
Wiktor Osiński (koordynator U14-U19 Akademii Chemika Bydgoszcz) – 698-083-040

Dlaczego Chemik Bydgoszcz?

  • nasze zespoły regularnie grają w Lidze Makroregionalnej i Centralnej Lidze Juniorów
  • od lat stawiamy na młodych zawodników w drużynie seniorów
  • najzdolniejsi spośród naszych wychowanków są powoływani do reprezentacji Polski oraz przechodzą do najlepszych polskich klubów
  • zapewniamy liczne zajęcia dodatkowe jak Chemik Talent Pro czy treningi mentalne
  • W naszym klubie zawodnicy w wieku juniorskim regularnie występują w rozgrywkach seniorskich. Obecnie kilkunastu wychowanków z roczników 2003-2006 trenuje z pierwszym zespołem i z powodzeniem rywalizuje w IV lidze. W sezonie 2021/2022 zajęliśmy 3. miejsce w klasyfikacji Pro Junior System, w której punkty przyznawane są za każdą minutę rozegraną przez juniorów.

Dla najzdolniejszych zawodników przewidziane są dodatkowe zajęcia w ramach grupy Chemik Talent Pro, zaś dla bramkarzy – treningi bramkarskie. Standardem w naszej Akademii są treningi motoryczne, opieka fizjoterapeuty i lekarza medycyny sportowej, analizy pomeczowe z wykorzystaniem kamery analitycznej i drona, a także letnie zgrupowania sportowe.

Poziom szkolenia w naszym klubie potwierdzają sukcesy wychowanków. W I lidze regularnie występują obecnie Beniamin Czajka i Filip Borowski, zaś nasz bramkarz Oskar Klon otrzymuje powołania do reprezentacji Polski U17.

Następny artykuł

P