Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Pierwszy zespół 09.04.2022

O powtórkę z Pucharu Polski. Chemik zagra w Łochowie

Wyjątkowo w niedzielę kolejny mecz ligowy rozegrają piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz. Tym razem podopieczni Wiktora Osińskiego zmierzą się na wyjeździe ze Sportisem Łochowo.

Bydgoszczanie w tym roku są niepokonani. Rozegrali cztery mecze w lidze i jeden w Pucharze Polski KPZPN – wygrali trzy z nich, a w dwóch zremisowali. Szczególnie okazałe były dwa ostatnie zwycięstwa: 4:0 ze Startem Pruszcz i aż 9:0 z Liderem Włocławek.

Trener Wiktor Osiński może być zadowolony nie tylko z wyników, ale też z sytuacji kadrowej. Do gry wrócił już Kamil Serafin, który z powodu kontuzji opuścił początek rundy, a w porównaniu do meczu z Liderem dostępny jest już także Maksym Adamenko, który ostatnio pauzował za kartki.

W tym roku chemicy grali już ze Sportisem. W marcowym meczu pucharowym wygrali 2:1. Piłkarze z Łochowa zaczęli rundę wiosenną zdecydowanie gorzej niż nasi zawodnicy. Na inaugurację przegrali 0:4 ze Startem Pruszcz, potem w takich samych rozmiarach pokonali Lidera Włocławek, następnie zremisowali z Orlętami Aleksandrów Kujawski i przegrali 1:3 w Izbicy Kujawskiej. Daje im to ósme miejsce w tabeli ze stratą ośmiu oczek do Chemika.

Początek meczu w Łochowie zaplanowano na godz. 13:00.

Następny artykuł

P