Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 17.07.2023

Ogłoszenie ws. pracy

Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz zatrudni trenera do piłki 11-osobowej.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres pilka.nozna@chemikbydgoszcz.pl.

W Akademii Piłkarskiej Chemika Moderatora Bydgoszczy trenuje obecnie ok. 500 piłkarzy i piłkarek. Łączymy doskonałą zabawę z regularnym podnoszeniem umiejętności i wpajaniem zasad zdrowego trybu życia. Zajęcia prowadzone są według jednolitego systemu szkolenia.

Klub prowadzi pełną drabinkę szkoleniową dla chłopców oraz wydzieloną grupę dziewcząt. Treningi dla dzieci w wieku przedszkolnym prowadzone są w grupach naborowych, a w klasach I – III szkoły podstawowej szkolenie odbywa się w dwóch trybach – w klasach piłkarskich lub w ramach popołudniowych treningów w klubie. Od IV klasy szkoły podstawowej treningi realizowane są w oparciu o klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr 60 im. Huberta Wagnera oraz w XI Liceum Ogólnokształcącym im. Bydgoskich Olimpijczyków.

Obecnie sztab szkoleniowy Akademii Piłkarskiej Chemika Moderatora Bydgoszcz tworzy blisko 30 trenerów i trenerek. Kompetencje wszystkich spośród nich potwierdzone są uprawnieniami nadanymi przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Następny artykuł

P