Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 09.04.2022

Oskar Klon o powołaniu i Frosinone

Oskar Klon otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U17. Naszego młodego bramkarza poprosiliśmy o wypowiedź, w której opowiedział o emocjach towarzyszących powołaniu, a także o treningach we Frosinone, w których Oskar uczestniczył w tym tygodniu.

Bardzo ucieszyła mnie informacja o powołaniu na eliminacje do Mistrzostw Europy U17. Czuję się bardzo doceniony i motywuje mnie to do jeszcze cięższej pracy. Na zgrupowanie jadę z nadzieją pokazania siebie w jak najlepszy sposób, dobrze się bawić i najważniejsze – awansować z kadrą na mistrzostwa – mówi Oskar.

We Frosinone trenowałem przez cały tydzień z drużyną U19. Ten czas pozwolił mi zdobyć kolejne nowe, ważne doświadczenia, z nowymi ludźmi z innym podejściem do gry. Każdy taki wyjazd jest pomocny w zdobywaniu i doskonaleniu swoich umiejętności – opowiada bramkarz.

Zgrupowanie reprezentacji odbędzie się w dniach 17-27 kwietnia we włoskiej Sienie. W tym czasie rozegrane zostaną trzy mecze eliminacyjne – 20 kwietnia z Włochami, 23 kwietnia z Ukrainą oraz 26 kwietnia z Kosowem.

Następny artykuł

P