Autor:

Szymon Kołodziejski

Tagi:
Akademia 28.07.2023

Terminy treningów w Akademii

Od 31 lipca wznawiamy treningi w Akademii Chemika Moderatora Bydgoszcz. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi terminami zajęć w naszym klubie.

2011 klasa sportowa

Poniedziałek 14:15 – 15:45

Wtorek 14:15 – 15:45

Środa 14:15 – 15:45

Czwartek 14:15 – 15:45

Piątek 14:15 – 15:45

 

2012 klasa sportowa

Poniedziałek 14:15 – 15:45

Wtorek 14:15 – 15:45

Środa 14:15 – 15:45

Czwartek 14:15 – 15:45

Piątek 14:15 – 15:45

 

2013 klasa sportowa

Poniedziałek 14:15 – 15:45

Wtorek 14:15 – 15:45

Środa 14:15 – 15:45

Czwartek 14:15 – 15:45

Piątek 14:15 – 15:45

 

2014 klasa sportowa

Poniedziałek 16:00 – 17:30

Wtorek 16:00 – 17:30

Czwartek 16:00 – 17:30

 

2014 Niebieska

Poniedziałek 16:30 – 18:00

Wtorek 16:30 – 18:00

Piątek 16:30 – 18:00

 

2014 Biała

Poniedziałek 18:15 – 19:45

Wtorek 18:15 – 19:45

Piątek 18:15 – 19:45

 

2015 klasa sportowa

Poniedziałek 16:30 – 17:45

Środa 16:30 – 17:45

Piątek 16:30 – 17:45

 

2015 Niebieska

Wtorek 16:30 – 17:45

Środa 16:30 – 17:45

Czwartek 16:30 – 17:45

 

2015 Biała

Wtorek 18:00 – 19:15

Środa 18:00 – 19:15

Czwartek 18:00 – 19:15

 

2016 klasa sportowa

Poniedziałek 16:30 – 17:45

Wtorek 16:30 – 17:45

Czwartek 16:30 – 17:45

 

2016 Niebieska

Wtorek 16:30 – 17:45

Środa 16:30 – 17:45

Piątek 16:30 – 17:45

 

2016 Biała

Wtorek 18:00 – 19:15

Środa 18:00 – 19:15

Piątek 18:00 – 19:15

 

2015-2017 dziewczynki

Wtorek 16:30 – 17:30

Czwartek 16:30 – 17:30

 

2017 Niebieska

Poniedziałek 19:00 – 20:00

Środa 19:00 – 20:00

 

2017 Biała

Poniedziałek 17:45 – 18:45

Środa 17:45 – 18:45

 

2017 Błękitna

Poniedziałek 16:30 – 17:30

Środa 16:30 – 17:30

 

2018 Niebieska

Wtorek 17:45 – 18:45

Czwartek 17:45 – 18:45

 

G2 2019 i młodsi
treningi od września.

 

Kontakt do trenerów

2011 – Arkadiusz Pruss, 517-572-022
2012 – Krzysztof Szkaradek, 668-172-958
2013 – Łukasz Wojciechowski, 660-613-986
2014 – Arkadiusz Pruss, 517-572-022
2015 – Łukasz Wojciechowski, 660-613-986
2016 – Krzysztof Szkaradek, 668-172-958

GRUPY NABOROWE CHŁOPCY
2014 grupy niebieska i biała – Hubert Kuropatwiński, 519-585-735
2015 grupy niebieska i biała – Kamila Majson, 501-317-331
2016 grupy niebieska i biała – Paweł Werner, 509-907-482
2017 grupy niebieska, biała i błękitna – Robert Kawałek, 796-887-731
2018 grupy niebieska, biała – Anna Fordon, 791-141-099
2019-2020 grupa naborowa – Hubert Kuropatwiński, 519-585-735

GRUPY NABOROWE DZIEWCZYNKI
Anna Fordon, 791-141-099

Następny artykuł

P