Autor:

Sebastian Torzewski

Tagi:
Akademia 04.01.2022

U17: Podsumowanie rundy

Dziś podsumowujemy rundę w wykonaniu drużyny juniorów młodszych. Mimo dobrego początku rozgrywek drużynie nie udało się utrzymać w rozgrywkach.

W 14 spotkaniach Centralnej Ligi Juniorów U17 nasz zespół 4 razy wygrał, 1 raz zremisował i poniósł 9 porażek. Na swoim koncie zapisał bilans bramkowy 25:42.

Najwięcej minut na boisku – 1256 – spędził Konrad Klatecki. Następni w tej klasyfikacji byli Jakub Czesiński (1220), Mikołaj Borowski (1192), Marcel Strzyżewski (1181) oraz Jakub Sobieraj (1164). Najlepszym strzelcem zespołu został Jakub Czesiński z dorobkiem 9 bramek. 4 trafienia zanotował Jakub Sobieraj, a 3 – Marcel Strzyżewski.

– Po bardzo dobrym początku sezonu w drugiej części zabrakło odrobinę skuteczności oraz szczęścia, aby na wiosnę nadal grać w Centralnej Lidze Juniorów. W kilku meczach prowadziliśmy, ale nie potrafiliśmy utrzymać korzystnego wyniku do końca spotkania. Zespół pokazał się z dobrej strony, co zaowocowało zaproszeniami na testy dla chłopaków. Mam nadzieje, że zebrane doświadczenie zaprocentuje w dalszym rozwoju zawodników – podsumowuje trener Szymon Maziarz.

Następny artykuł

P