Autor:

Szymon Kołodziejski

Tagi:
Akademia 13.10.2023

Weekend akademii [14-15 października]

W sobotę i niedzielę rozegrane zostaną kolejne mecze z udziałem zespołów Akademii Chemika Moderatora Bydgoszcz. 5 spotkań z udziałem naszych drużyn odbędzie się na obiektach przy ulicy Glinki 79.

W pierwszy dzień weekendu w grze zobaczymy między innymi dwa zespoły pierwszoligowe akademii Chemika Moderatora Bydgoszcz. Drużyna U19 podejmie na własnym boisku w derbowym pojedynku Zawiszę Bydgoszcz. Z kolei ekipa U15 będzie rywalizowała z zespołem UKS GOL Brodnica.

W samo południe do gry przystąpi również notowany na 2. miejscu w tabeli czwartoligowy zespół rocznika 2011, który zagra w Wojnowie z Gryfem Sicienko. Z kolei późnym popołudniem prowadząca w tabeli rozgrywek drugoligowa ekipa U17 rozegra derby miasta, mierząc się na wyjeździe z Wisłą Fordon.

W sobotę swój mecz zagra również męski seniorski zespół Chemika Moderatora Bydgoszcz, który w hitowym spotkaniu 12. kolejki kujawsko-pomorskiej IV ligi podejmie u siebie Wdę Świecie. W pierwszy dzień weekendu na boisko wybiegnie także zespół kobiecy. Podopieczne trenera Błażeja Babińskiego zagrają na wyjeździe z ekipą UKS Victoria SP2 Sianów.

W niedzielę swój mecz rozegrają pierwszoligowcy z zespołu U16, którzy podejmą drugą w tabeli rozgrywek Tucholankę Arko Tuchola. Na boisku zobaczymy także występujący w I Lidze Młodzika D1 zespół U13. Drużyna z rocznika 2011 spróbuje zatrzymać na wyjeździe wicelidera tabeli – UKS GOL Brodnica. Ponadto pierwszoligowcy z ekipy U12 zmierzą się u siebie w derbach z prowadzącą w zestawieniu drużyną JAcademy Bydgoszcz. Zajmujący 3. miejsce w tabeli drugoligowi piłkarze z zespołu U14 zagrają u siebie z Wisłą Fordon, a prowadząca w zestawieniu czwartoligowa druga drużyna U11 uda się do Inowrocławia na mecz z ostatnią w klasyfikacji AP Soccer.

Na zakończenie dnia piłkarze drugiej drużyny seniorskiej Chemika w szlagierowym meczu I grupy bydgoskiej Klasy A zagrają na stadionie przy ulicy Glinki z liderującym w tabeli Gryfem Sicienko.

Młodzi zawodnicy rozegrają także mecze w ramach turniejów „Od Pasji do Futbolu”, gdzie nie ma ewidencji tabeli i wyników.

Zapraszamy na mecze naszych drużyn na wszystkich boiskach w regionie!

SOBOTA

12:00, IV liga: Chemik Moderator Bydgoszcz – Wda Świecie

12:00, U13: Gryf Sicienko – Chemik Moderator II Bydgoszcz (w Wojnowie)

14:00, III liga kobiet: UKS Victoria SP2 Sianów – Chemik Moderator Bydgoszcz

14:00, U19: Chemik Moderator Bydgoszcz – Zawisza Bydgoszcz

16:00, U15: Chemik Moderator Bydgoszcz – UKS GOL Brodnica

16:30, U17: Wisła Fordon – Chemik Moderator Bydgoszcz

NIEDZIELA

10:00, U16: Chemik Moderator Bydgoszcz – Tucholanka Arko Tuchola

12:00, U13: UKS GOL Brodnica – Chemik Moderator Bydgoszcz

12:00, U12: Chemik Moderator Bydgoszcz – J|Academy Bydgoszcz

12:30, U11: AP Soccer Inowrocław – Chemik Moderator II Bydgoszcz

14:00, U14: Chemik Moderator Bydgoszcz – Wisła Fordon

18:00, A klasa: Chemik Moderator II Bydgoszcz – Gryf Sicienko

 

 

 

Następny artykuł

P