Autor:

Szymon Kołodziejski

Tagi:
Akademia 30.05.2024
Chemik 2013

Weekend akademii [30 maja – 2 czerwca]

Przed nami długi weekend pod znakiem meczów zespołów Akademii Chemika Moderatora Bydgoszcz. W I lidze Juniora Młodszego B1 oraz w IV lidze seniorów oprócz meczów weekendowych, rozegrana zostanie także dodatkowa seria gier w świąteczny czwartek.

Czwartek

W czwartek na boisku zobaczymy zespół z kategorii wiekowej U17, który rywalizuje w I lidze Juniora Młodszego B1. Zajmująca ostatnie miejsce w tabeli ekipa z Glinek rozegra wyjazdowe spotkanie derbowe z liderem tabeli Zawiszą Bydgoszcz.

W Boże Ciało kolejny mecz kujawsko-pomorskiej IV ligi rozegra także pierwszy zespół seniorów, który zagra na wyjeździe hitowy pojedynek z Tłuchowią Tłuchowo.

Sobota

W sobotę o godzinie 10:00 swoje spotkanie zagra czwartoligowy drugi zespół U13. Zajmujący 2. miejsce w tabeli bydgoszczanie zmierzą się na wyjeździe 4. w zestawieniu drugą drużyną Cuiavii Inowrocław.

Niedziela

W niedzielę w akcji zobaczymy ponownie pierwszoligową drużynę U17. Chemicy zagrają kolejny mecz derbowy, mierząc się w delegacji z MUKS-em CWZS Bydgoszcz.

W niedzielę kolejny mecz ligowy rozegra drugoligowy zespół U14. Prowadzący w tabeli młodzi bydgoszczanie w derbach miasta podejmą u siebie zajmującą 4. miejsce w klasyfikacji Polonię.

W drugi dzień weekendu w grze zobaczymy także drugi zespół z kategorii Młodzika D2, czyli drużynę U11, która podejmie na własnym boisku Victorię Niemcz Osielsko. Zespół z Glinek to wicelider rozgrywek, a rywale zajmują aktualnie 8. miejsce.

W ten sam dzień na boisku zobaczymy także ponownie pierwszy zespół seniorów, który zmierzy się przed własną publicznością z Cuiavią Inowrocław.

W niedzielę ostatni domowy mecz w tym sezonie LOKUM III ligi kobiet rozegra zespół kobiet. Chemiczki podejmą na własnym boisku Victorię SP2 Sianów. Natomiast drugi zespół seniorów Chemika w pierwszy weekend czerwca będzie pauzował.

Spotkania rozegrane awansem lub przeniesione

Spotkanie 12.kolejki II ligi KPZPN w kategorii Młodzika D2, w którym Chemik mierzył się na wyjeździe z Budowlanym KS Bydgoszcz odbyło się już w środę, 29 maja. Mecz zakończył się wygraną chemików 1:0.

Spotkanie 12. kolejki I ligi KPZPN w kategorii Juniora A1, w którym Chemik zmierzy się u siebie z Liderem Włocławek odbędzie się w późniejszym terminie – 6 czerwca.

Pojedynek 12. kolejki I ligi KPZPN w kategorii Juniora Młodszego B2, w którym Chemik zmierzy się na wyjeździe z AP Olimpii Grudziądz odbędzie się w późniejszym terminie – 5 czerwca.

Mecz 12. kolejki I ligi KPZPN w kategorii Trampkarza C1, w którym Chemik zmierzy się na wyjeździe z Wdą Świecie odbędzie się w późniejszym terminie – 13 czerwca.

Spotkanie 12. kolejki I ligi KPZPN w kategorii Młodzika D1, w którym Chemik zmierzy się na wyjeździe z Cuiavią Inowrocław odbędzie się w późniejszym terminie – 5 czerwca.

Trzymamy kciuki!

CZWARTEK

16:00, IV liga: Tłuchowia Tłuchowo – Chemik Moderator Bydgoszcz

16:00, U17: Zawisza Bydgoszcz – Chemik Moderator Bydgoszcz

SOBOTA

10:00, U13: Cuiavia II Inowrocław – Chemik Moderator II Bydgoszcz

NIEDZIELA

10:00, U17: MUKS CWZS Bydgoszcz – Chemik Moderator Bydgoszcz

10:00, U11: Chemik Moderator II Bydgoszcz – Victoria Niemcz Osielsko

12:00, IV liga: Chemik Moderator Bydgoszcz – Cuiavia Inowrocław

14:00, III liga kobiet: Chemik Moderator Bydgoszcz – Victoria SP2 Sianów

18:00, U14: Chemik Moderator Bydgoszcz – Polonia Bydgoszcz

Ponadto, w długi weekend najmłodsze drużyny rozegrają mecze w rozgrywkach Od Pasji do Futbolu.

Następny artykuł

P